Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedők mindenkit...

Autókereskedők mindenkit hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Hirdetésben minden szép és jó a kocsin, telefonban rákérdezve is. Majd élőben megnézve,kopott leeresztett kerekek, szétesett kapcsolók, szakadt ülések, stb. De a kedvencem az volt, mikor beindítás után égve maradt az ABS és légzsák lámpa, majd erre azt mondja, az azt jelzi hogy van benne!!! (véletlenül sem azt hogy rossz!!!)És sok sok ilyen példám van, én már megfogadtam, kereskedőtől soha semmilyen kocsit!
2012. jan. 16. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, mindenkit. Visszaélnek az ismereteikkel, mert a vevők 90%-a nem ért hozzá. Olyanok, mint a bankok, akik mindenkire rábeszélték a devizahitelt.
2012. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem neppernek hívják véletlenül? :)


Azt verik át, akit át lehet. 2 hete elmentem megnézni egy '58-as veterán mocit, forgalmival, állítólag mindene eredeti, 90%-ig restaurálva, olcsó pénzért. Már gyanús volt, de elmentem megnézni, mert csak 20 km.

Mit láttam? Egy 4 motorból összerakott gépet, úgyhogy el is köszöntem, nem ajánlottam árat, mert csak megsértődött volna.

2012. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Autó kereskedő ismerősöm nyíltan felvállalja hogy a kereskedésekben megnézik egy bevitt kocsi állapotát, majd attól függően VISSZATEKERIK a kilométerórát. A lényeg ne legyen feltűnő de MINDIG visszatekernek valamennyit...:(
2012. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Többnyire igen, ezért is érdemes szerelőt magunkkal vinni autó vásárláshoz. Neten kinéztem egyszer egy nagyon jó gépet odamentem megnéztem külsőre nagyon szépvolt jól nézett ki, de amint beindítottuk kapásból lefulladt elvittük próbakörre a kuplungnak is olyan holtjátékai voltak hogy az eszméletlen hol fogott hol nem. 5. sebességet egyáltalán nem vette be csak nagyon ritkán, az elektronikával is gondok voltak, a rádió egyáltalán nem működött a szivargyújtó sem sőt az egyik mérő műszer sem illetve az üzemanyag szintmérő sem. Mi ezeket nagyon alaposan átnéztük, de mondtuk hogy így nem kell mert a javítás ára annyi lett volna amennyiért megvettem volna a gépet. Viszont ugyanott kilesteem egy másikat igaz külsőleg kicsit le volt pusztulva meg belül sem volt egy álom a kinézete, de az ment mint a rakéta motorilag első osztályú volt szép volt a motortér többnyire új alkatrészek voltak benne, és a fék is eszméletlen jó volt ami még a mai napig is meg van és no gond vele. Igaz kicsit drágább volt de haverom szerint megérte az árát, nem voltak vele gondok, eddig csak apróbb javításokat csináltunk amik nem nagyon húzták le a pénztárcámat, igaz az eladó le akart róla beszélni mert még nem szerelte ki belőle a jó dolgokat, de én egyből lecsaptam rá szerencsére. Szóval ha az ember kereskedőtől akar venni autót javaslom hogy vigyen magával egy olyan ismerőst aki ért hozzá, mert két szem többet lát még ha a vevő is tudja hogy mi hogyan működik.
2012. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az elmélet ott dől meg, hogy az a fostalicska, amit a kereskedő árul, nem sokkal azelőtt valaki szerint a világ legjobb, legmegkíméltebb autója volt, csak aztán el kellett adni, nagyobbra/kisebbre cserélni, és mivel a kutyának nem kellett, odaadta annak a piszok kereskedőnek, mert ő, másokkal ellentétben még pénzt is adott érte. Aztán most persze drágábban árulja, de ez egy ilyen világ, a bolt se annyiért adja a kenyeret, amennyiért a péktől kapja.

Szóval ha holnap eladnád az autódnád, ami kisebb-nagyobb hibáktól eltekintve nagyon kiváló (szerinted), és neadjisten pont egy kereskedő venné meg, mert mástól még egy érdeklődő telefont se kaptál, akkor elhajtod vagy odaadod neki?

2012. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem azt állítom, hogy a kereskedő csak szart árul, magánember meg csak jót! Hanem azt, hogy kereskedő a szart is hibátlannak mondja és hibátlan árba próbálja rádsózni !!!
2012. jan. 16. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Ahogy te is, ha el akarod adni az autódat. :))
2012. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dizus ***** válasza:
Ebből élnek!Nincs ezzel semmi baj,csak oda kell figyelni.Egyébként ha-hu-n kereskedő által hírdetett bármilyen autó(80%-ban) 180e és 196e km-t futottak.Biztos véletlen!
2012. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mielőtt a falhoz állítod és főbe löveted az összes autókereskedőt, azért ezt a két cikket olvasd már el:


[link]


[link]


Ja, meg mielott nekem esel, nem vagyok autokereskedo :)

2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!