Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókereskedők mindenkit...

Autókereskedők mindenkit hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Hirdetésben minden szép és jó a kocsin, telefonban rákérdezve is. Majd élőben megnézve,kopott leeresztett kerekek, szétesett kapcsolók, szakadt ülések, stb. De a kedvencem az volt, mikor beindítás után égve maradt az ABS és légzsák lámpa, majd erre azt mondja, az azt jelzi hogy van benne!!! (véletlenül sem azt hogy rossz!!!)És sok sok ilyen példám van, én már megfogadtam, kereskedőtől soha semmilyen kocsit!
2012. jan. 16. 10:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vitázom, ez csak egy kérdés egy kérdezős oldalon:)
2012. jan. 16. 13:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó én meg azért linkeltem, h olvasd el, ismerd meg egy autókereskedő szemszögéből is a dolgokat. Sztem jó írás mindkettő, és van igazságalapja. Nem azt mondom, hogy nincs igazad, csak azért ugye az éremnek sokszor két oldala van...
2012. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1: Autómnak,(1.5 dci) motorhibája volt,becseréltük egy kisteherre,ami pár kisebb javítástól eltekintve,(hozzáteszem,a kereskedő tájékoztatott róla) tökéletes állapotban volt. 1 hétre a motorhibásat megvették. Jó áron el tudta adni. Mivel a hiba olyan 400 ezer körüli összeget kóstált volna,és a kocsi 600 ezret ért,szerintem a vevőt erről nem tájékoztatták,mert akkor még mindig ott állna a kocsi.

2: Saját szememmel láttam,egy öreg Merci már két éve állt egyik ház udvarán. Páran megtolták,beindult,lemosták,úgy ahogy volt irány egy biztos hely,ahol vizsgát is kapott. Úgy ,ahogy volt! A kutya nem nyúlt hozzá. 3 nap múlva kint állt a keribe,350 ért,friss vizsgával. El is vitték.

3: Ismerős kasznis dolgozott kereskedőnek. A küszöbbe rongyokat tömködtek,gitt,alvázvédő,stb..


Mindazonáltal: Vannak kivételek,és vannak jó autók. Bevinném az én autómat,amibe van 43 ezer km,és öt éves,amit a kereskedő nem tekerne le,valaki meglátná,elhinné hogy abba tényleg annyi km van? Nem. Azt hinné,át akarják verni. Pedig nem. Én már háznál is vettem xar kocsit. Mindenki el akarja adni,amije van. Van aki ezt pofátlanul teszi,de ki lehet fogni jó autót.

Ez az én véleményem.

2012. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad általánosítani.

Ez egy barátom kereskedése és komoly csapat dolgozik azon,hogy az se találjon kivetni valót az autóikban aki a kákán is csomót keres!

Jó szívvel ajánlom mindenkinek.


[link]


[link]


:@)

2012. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!