Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy elfekvő Babettám, mit...

Van egy elfekvő Babettám, mit építsek belőle? :D

Figyelt kérdés
Valami látványos poénbringává kéne átalakítani, van valami ötletetek?

2012. aug. 30. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg építs belőle egy normális babettát vagy újítsd fel . Sokkal többre fognak tartani mintha szétb.rmolnád hidd el. Örülj neki hogy a kezedbe akadt egy. Nekem is van és iszonyat jól megy egy babettához képest (jelenleg fejlesztgetem hogy a lehető legtöbbet kihozzam belőle ami még utcára való) . De például van egy másiam is aminek saját magam csináltam egy egyedi hengerperselyt amire egy membrános karbit tettem majd készítettem egy rezós kipufogót és egy Marzocchi Dirt 2-es teleszkóp van benne,a kerekeken egyedileg alakított tárcsafék van. 101km/h a vége de ezt utcán nem használom
2012. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, lehet az utolsónak lesz igaza a felújítással. Ez még 28-as babetta, csak annyi problémája van, hogy 2001-ben elvitték felújíttatni, és hogy mondjam, kicsit sem "homológ" már (a szerelő jóvoltából). Nem lehet kerékpárrá kapcsolni, nem a régi fajta kormánya van, a kipufogó érdekesen van felfogatva és a hátsó villába is van valami merevítés hegesztve (attól függetlenül nem néz ki vészesen). Ezért gondoltam, hogy nem vesződök felújítással meg alkatrészvadászattal. A 101-es végsebesség meg kicsit hihetetlennek tűnik, de biztosan így van XD.
2012. szept. 2. 17:53
 13/16 anonim ***** válasza:
A 28-as lemezvillás igazi terepmotor... Kíméli a golyóidat xd
2012. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen,nem csak én csináltam meg :) , úgy koppintottam egy külföldi sráctól , közzétette a tervrajzot és én itthon megcsináltam :)

A 28-as babszinak nincsen hátsó rugója a kormánya pedíg alacsony , olyan mint egy biciklié :) őtőle:

http://www.youtube.com/watch?v=dZ04IXY5YLU&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=2ddiRwLcT1g&list=UUZUbOPy_F0b..

nézd meg a videóit :)

2012. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tök rossz,hogy végülis semmit nem látni belőle
2012. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De nagy az Isten állatkertje....

Én nem terveztem motortuningot, de érdekelne te mit tettél az utcai babettáddal, hogyan alakítod, hogy egészségesebb legyen :). Egyre jobban tetszik a felújított babetta ötlete, mégis csak egy 38 éves szerkezetről beszélünk, méltó lenne hozzá egy rendbetétel.

Ez a 100 km/h-s dolog meg nagyon állat, de nem az én stílusom XD Nem vágyom egy üzemórás babettára.

Aki szerint meg nem látni semmit, keresse meg a videó alatt a gyerek honlapját: [link] Így már elhiszem :).

2012. szept. 3. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!