Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok nekem?

Milyen autót ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem olyan 500 ezer körül gondolkodom. Egy pici autót szeretnék (mint a 206-os peugeot, vagy az opel corsa vagy hasonló). Szeretném ha dieseles lenne.

Már 5 éve van jogsim, napi rendszerességgel vezetem apu autóját (így ő tud inni), de már szeretnék saját autót, mert lassan más városba költözöm.

Mit ajánlanátok?


2009. júl. 27. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nézd át a Totalcar-népítélet részét. Ott szinte minden létező típusról rengeteg vélemény olvasható, márkákra és típusra lebontva. Általában a francia típusok megbízhatatlanabbak, az olaszok szintén. Bár egy idős autónál talán már többet számít a konkrét kocsi allapota, mint a típusa.
2009. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem vegyél egy Nissan Micra 1.2 injektorosat nagyon jó és gyors benzines ami az árakhoz képest kiváló kb.: 500-800 ig van árba tehát ideális lenne neked szerintem 100km en eszik 5 litert ez nagyon jó főleg ahhoz képest hogy az injektor miatt 150 tud az 1000 cm3 s injektoros az 1200 cm3 s az pedig bírja a 200 at is de ami tuti hogy 180 al is tud menni én ezt ajánlanám neked és ha meg akarod venni akkor pirosat vegyél mellesleg van klímás modell is (nem ajánlom a klímát mert megnöveli a fogyasztást kb.: 2-3 literrel tehát a klíma nélküli nagyon jó mint árban mint fogyasztásban)


A válaszom tehát: Nissan Micra 1.2 -s injektoros

2009. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy még valami....

Az hogyha egy autót veszel akkor vagy újat vagy 8-9-10 éveset! Mivel 6-7 évében egy autónál nagy servis jön mivel akkor közelítik meg a 100.000km t így a vételnél mondjuk fizeted az 500.000 ft-t és 80.000 km van benne akkor te neked még + pár 10.000 forintot rá kell költeni a servisre de ha már 100.000km n túl van akkor (120.000 km pl) kedvezőben tudod megvenni ezt ajánlom tanácsként és ha veszel akkor ne a belső álapotát vedd figyelembe mert azt ki lehet tisztítani!!! hanem a motort és a váltót az olajfolyást és mindenképpen ragazkodj 1 tesztkörhöz!!!!

És csak ügyesen ;)!

2009. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!