Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri-e az árát?

Szerintetek megéri-e az árát?

Figyelt kérdés

Mert szerintem így látszatra nagyon jó állapotban van!?


[link]



2012. aug. 27. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy egy benzintemető. A másik hogy ezekről a homályos képekről nem sok derül ki. Menj el, nézd meg.
2012. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam , hogy egy 20i nemsokkal fogyaszt többet a 18i-tól!Akkor miért temető?
2012. aug. 27. 19:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Automata, nagy motor, sok lóerő, ez 12 liter alatt nem áll meg. Amúgy nagyon szép autó, tényleg igényes. Ha fenntudod tartani, szerintem menj el megnézni és vedd meg!
2012. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De megáll - csak nem városban...


Én azért nem venném meg, mert a tulajdonos még magyarul sem tud rendesen, kétlem, hogy normálisan karban tartotta volna...

2012. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

12? XDdddd


Szorozd meg kettővel nyugodtan apukám...

2012. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért túlzásokba sem kell ám esni egy vacak kis 2000-es soros motornál... 24L-t csak rosszindulattal, falábbal és komoly padlógázas rácsinggal lehet kihozni.
2012. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miből derül ki , hogy nem tud magyarul?
2012. aug. 28. 09:02
 8/12 A kérdező kommentje:
De , akkor ki venné meg , és ki nem?Vagy megéri-e megvenni?
2012. aug. 28. 09:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés.

Mert akinek futja egy ilyen autó fenntartására,az valószínűleg egy fiatalabb típusba fog beleülni.

Nemvéletlen,hogy ezeket az idős benzinfalókat szinte már úgy vágják az emberhez,csak vigyék..

Nézd meg,mennyibe kerül egy használt X5-ös.Mármár olcsóbb,mint egy Suzuki swift...

2012. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én EZT a darabot nem venném meg, ill. ilyen áron sem.


Magánszemélytől Németországban ugyan ezt megkapod sokkal olcsóbban és jóval több rá az esély, hogy nem 300.000 km van benne ill. valóban normálisan karban volt tartva, illetve, hogy a jó magyar utak nem rázták atomjaira a felfüggesztést és a futóművet.

2012. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!