Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia RS (benzin) -ről...

Skoda Fabia RS (benzin) -ről vélemények, esetleg tapasztalatok? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyi, és milyen állapotban van? Nekem volt, nagyon strapabíró, a maga kategóriájában jó kocsi.
2012. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az 1.4-es volt neked?
2012. ápr. 22. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Octavia RS II-m van. Nagyon jó!Kényelmes, hatalmas, nagyon megy, hihetetlen jól néz ki és megbízható! Havi 10.000km került bele minden hónapban olajcsere és ezt meghálálja!

Ami elromlott az a duda,de amúgy semmi sem!


Egyébként voltam kint Csehországban ahol megnéztem ahogy készülnek a gyárban és enni lehetne a padlóról meg bárhonnét a gyárban olyan rend és tisztaság van, valamint megnéztem a Fabia S2000 műhelyét is meg az autókat is összes alkatrésszel együtt, hát le a kalappal a csehek előtt!


Gondolom a Fabia színvonala se lett alacsonyabb, mint az Octávia-é!


Én csak ajánlani tudom!

2012. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, 1,4 - kiváló.
2012. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 7 év után kezd rozsdásodni. Ahol megjelenik, azonnal lekezelni!
2012. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fabia Combi-nk van 2002-es gyártás és sehol nincs rajta rozsda.
2012. ápr. 25. 11:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy ez gyorsabban rozsdásodna...
2012. ápr. 25. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Rozsda? Maximum ha sérült volt!

Nem tudom, hogy milyen állapotban veszed az autót, de érdemes rétegvastagság mérőzni az egész kocsit még akkor is, ha szalonból veszed,mert szállítás közben is sok autó megsérül, fényezik az elemet, tehát az ár alkuképes és érdemes ráiratni az adásvételi szerződésre, mivel később, ha eladod, akkor tudják, hogy nem nálad sérült meg az autó.


Octavia RS II tulaj.

2012. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!