Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TOYOTA Carina-E tapasztalatok,...

TOYOTA Carina-E tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövő hónapban veszem meg életem első autóját, és nagyon megtetszett nekem a Carina, mert jókat is hallottam róla, meg jól is néz ki szerintem, nem beszélve arról, milyen kényelmes. Olyan '98-as évjáratú körülire gondoltam, 1.6-os benzines.


Fogyasztása főleg városon belül érdekelne, illetve mikre figyeljek oda vásárlásnál, mik azok amik könnyen kopó alkatrészek, gyakori meghibásodások oka esetleg. Meg egyáltalán mennyire gyakori motorikus meghibásodás? Bónusz kérdés: alkatrészek mennyibe kerülnek hozzá? Drágák?



2012. márc. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A Toyotákkal alapvetően nem szokott gond lenni.


Városban kb 8,5-9L körül eszik (ha óvatosan közlekedsz).

Vásárlásnál figyelj a következőkre: a motor ne füstöljön, egyenletesen szépen járjon, a futómű ne legyen hangos-ne rázza a kormányt. Lehetőleg ne rozsdásodjon nagyon a kasztni.


Az alkatrészek egyáltalán nem drágák hozzá. Vw golf, opel astra árkategória. (Unix, Bárdi, Láng, startauto stb...)


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magnatec 5W-30 A1 olaj kell bele (3,5L)
2012. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek van egy 2.0D Carinája, már újkora óta nála van.

Mát több mint 250.000 km van benne, de nagyobb költsége még nem volt vele..

Szabad ég alatt tárolja, de rozsdának nyoma sincs..

2012. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Most kinéztem egyet, holnap próbaút aztán ha minden jól megy jövőhéten meglesz :)
2012. márc. 31. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálunk. Egy képet nyomhatnál majd róla!!
2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!