Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL ASTRA F 1.8 16V Dream...

HWarrior kérdése:

OPEL ASTRA F 1.8 16V Dream VAGY RENAULT MEGANE 1.9 D RL?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik?

Opel:

[link]


Renault:

[link]


Melyiket, és miért?



2012. aug. 27. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A Renault-hoz nincsenek papírok!


Ezért is az Astra, a Megane-al elég sok elektronikus és futóműgond szokott lenni.


Az Astrát is meg kell nézni, kicsit olcsó, de külföldről jön szóval lehetséges hogy jó állapotban van. Viszont a vége annak is inkább 300-350 lesz mire átpapírozod.


Egyébként nem értem az összehasonlítást, egy 116 lovas benzines gépet egy 65 lovas dízelessel?

2012. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem mindkét autót, ha nem néztem volna meg akkor is egyértelmű hogy az Opel :))))) Ezek az F-es Astrak komolyan mondom kinyírhatatlanok,lehet őket huzatni, terepen hajtani... Ez az 1.8 16 szelepes motor meg elég szépen viszi már ezt a kasznit! 120 Le megy azért már


Nekem csak 1.4 es 60 le-s van és mindent kibír :)


Renault egy ketyergő szivódisel,menni se megy csak kormol, NEM arra való amire neked kell szerintem!


Mire fogod használni? Látom okmányok nélküliek..


UI: Alkudni meg kötelező 30-35-t le lehet alkudni :)

2012. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Astra.
2012. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!