Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót...

HWarrior kérdése:

Szerintetek melyik autót válasszam? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy Skoda 120, 130, 135, esetleg egy astra F et? Az érdekelne hogy melyiket lehet jobban ,,tuningolni", melyiket könnyebb kezelni, meg hasonló infók, hogy szerintetek, melyiket miért...
2012. aug. 27. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan a tuningoláshoz nem értek, de az astra alapból sokkal erősebb, mint a skoda, szóval a skodára sokkal többet kell költeni tuning szempontjából, mint az astrára hogy egyforma erősek legyenek. külsőre lehet az astrát is tuningolni és nagyon szépeket is összehoznak belőle, skodát még nem láttam. de ha idősebb kocsi, akkor inkább Lada. az erős is és jól lehet tuningolni. mondjuk egy 1500-as az alapból elég erős. de a felsoroltak közül egyértelműen az Opel
2012. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vezetem anno astrát, skodát nem. Egy 20 éves hondám van, űrtechnika az F astrához képest. Sztem árban kb ugyanott vagy a hondával.
2012. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Skoda azért van tervben, mert láttam egy srácot hogy mit hozott ki belőle. Nem mondom hogy olcsó lenne (v6-os motor beszerzése, váltócsere stb), de szerintem megérné.

Itt pár kép a skodáról (tuninggal). [link]

Szerintem gyönyörű :)


Az opel, szerintem magában nagyon jó kocsi, bár kicsit gyengének találom, szóval egy motor cserét itt is bevállalnák egy 2.5ös v6 os audi motorra. Viszont ahogy elnézem, a belső rendberakása kevesebb pénzbe kerülne, mint egy skodáé. A kasztni, meg hát egyéni kérdés. Én próbálnék valami hasonlót kihozni az opelból is mint amit előbb linkeltem a skodáról.


A Hondáról, meg annyit, hogy egyik ismerősömnek is Hondája van, és csak jókat mond róla. Viszont én jó árban lévő, viszonylag jó llapotút még nem találtam.

2012. aug. 27. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál sokkal, ha vennél egy régi Audit jó nagy motorral és azt még tovább tuningolhatod, meg egyébként is alapból sokkal jobban birná az Audi kasztnija meg felfüggesztése a nagy sebességet.
2012. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha már mindenképpen motort akarsz cserélni akkor teljesen mindegy, hogy milyen az eredeti motor. akkor a kinézete alapján dönts hogy melyiket veszed.
2012. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
F Astra.
2012. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!