Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót...

Szerintetek melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

VW Golf 4 1.6i 16v-es motorral vagy BMW e46 318i ?

Mindkettő ára nagyjából ugyanannyi , csak a bmw forgalomba való írása drágább.



2012. aug. 11. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Golf egyértelmű 1.8-as motorral többet is fogyasztana a bmw. :D tuti golf.
2012. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Én a bmw-t vàlasztanám, mert imádom, főleg az e46-ot! Jobb a futásteljesítménye sokkal!! Igazából látni kéne a kettőt.
2012. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
BMW! Mind kettő márkát nagyon szeretem, de a BMW e46 sokkal másabb mint a VW Golf. A BMW sokkal stabilabb és jobb megjelenésű mint a VW, de cserébe többet eszik. Ennek ellenére én a BMW-t választanám. Én is most szeretnék venni egy E46-ot 320d-t de csakis ezüstben :)
2012. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
VW Golf egyértelmű!
2012. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

A 318i az E46-ban nem 1.8-as, hanem 1.9-es vagy 2-es, évjárattól függően.


A 2002 előttiek nyolcszelepesek (igen, négyhengeres, M43TUB19 motorkód,1895 CCM), 118 lóval, ez valóban kevés egy kicsit a kasztnihoz, viszont a 2002 utániak már új motort kaptak, ami 16szelepes, és 143 lovas, ez már bőven elég (N42B20 vagy N46B20. 1995 CCM).


Szóval ha a Bömbi 2002 előtti akkor inkább a Golf, ha utáni akkor inkább a Bömbi,ha a teljesítményt nézzük.


Ha a kényelmet és a megjelenést meg a presztízst akkor egyértelműen a Bömbi.


Lehet lepontozni engem is. :)

2012. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És most miért lettem lepontozva? :O
2012. aug. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

bmw forever ....

akárki akármit mond a kocsi preztizs.

Golf- átlagos emberke, kirándul elvan

Bmw - jómódú látszatot kelt ( még ha annyira nem is ).

Hidd el állásinterjúnál is jobban jársz a Bömivel.

2012. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nagy BMW-s voltam. De ha rendesen akarod használni az autót mindenen napi munkába járásra akkor inkább a golf.

A BMW-nek egy hátránya van. Sokat tud fogyasztani. Meg a biztosítás költsége is drágább lesz rá.

Mondjuk az életérzés az más mint egy golfba az vitathatatlan. De az se mindegy a mai világba hány literrel milyen messzire jutsz.

2012. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
HÁHÁHÁ! Te komolyan elhiszed, hogy egy 15 éves BMW pozitívum állásinterjúnál?
2012. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz egy Golffal. Hidd el, hogy egy állásinterjún nem tesz jobb benyomást ha egy 15 éves BMW-vel mész, mintha egy 10 éves Golffal... Sőt!


Arról nem beszélve, hogy nem a legkönnyebb feladat jó állapotú 318-ast találni, mert eléggé szét vannak hajtva, bár ugyanez jellemző a IV-es Golfokra is.


Hiába veszel olcsón egy BMW-t, az alkatrészei ugyanolyan drágák, az első szervizelésnél (pláne ha márkaszervizbe viszed) megbánnád.


Ezeket az autókat újonnan jó megvenni, utána meg már csak akkor, ha tényleg nagyon értesz az autókhoz és képes vagy magad is meghatározni melyik az igazán jó állapotú. Mindezek ellenére én sok szerencsét kívánok neked a vásárláshoz, és remélem szeretni fogod az autót, amit megveszel ;)

2012. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!