Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti lefulladtatok az első...

Ti lefulladtatok az első induláskor?

Figyelt kérdés
barátnőmet tanítottam vezetni, szegény nagyon bepánikolt, sírt meg minden, de am semmi baj nem volt, simán elindult alapjáraton, aztán gázzal is indult probléma nálkül döcögésmentesen gyünyörűen :D de szegény ott bömbölt a félelemtől, meg hogy milyen béna, és hogy neki nem megy, szal eléggé bepánikolt, aztán nyugtattam azzal, hogy mindenki lefullad, meg bénázik ő meg ügyes, ezt meg nem hitte el mert szerinte nagyon könnyű
2012. aug. 26. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a barátnőd,kezdőként még sokat kell gyakorolni,hogy a kuplung-gáz pedált egyenletesen tudja mozgatni,hogy ne fulladjon le.Ahogy engedi fel a kuplungot,azzal egyenletesen nyomja be a gázpedált!A lényeg,hogy ne kapja fel a lábát a kuplungról,mert akkor szokott lefulladni.Bele fog jönni,csak gyakorolni kell,kitartás;)
2012. aug. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy vna hogy még én is lfulladok néha lámpánál,mikor ki akarok lőni és gyorsan csinálom,pedig már vezetek pár éve..,mindenkivel megesik,még a rutinosokkal is.
2012. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
naná :)
2012. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Először nem fulladtam le, mivel erős dízel kocsin tanultam vezetni.
2012. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most is megesik, hogy lefulladok.

2 kocsit szoktam vezetni és az egyik eléggé ki van kopva a kuplung és baromi magasan fog. Amikor átülök és még nem szokom hozzá (az első elindulás, főleg ha leejtőn vagy gödörben áll az autó, esetleg rossz az út), akkor sikerül lefulladni.


Nem gond, hamar újra indítom és kicsit nagyobb gázzal/tovább engedett kuplunggal könnyedén elindulok.

Megesik az ilyen.

2012. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kezdő vagyok, de velem is előfordul, kellemetlen egy olyan lámpánál, ami nagyon rövid :D Ismerek olyat aki 20 éve vezet és ha nincs jó passzban, ő is lefullad.
2012. aug. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki lefullad, olyan nincs aki soha életébe nem követte még el ezt a "hibát". :) Még a profikkal is előfordul, pl a közelmúltban azt hiszem, Schumi nem tudott elrajtolni, mert lefulladt a Mercivel :P És a F1-ben kuva sok elektronikus segítséget kap a pilóta, szal nem kell ezen kiakadni egy mezei verdával :D
2012. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is lefulladtam először. Mondjuk 10 évesen még elég nehéz volt a Dacia amúgy is kemény kuplungját kezelni. :D De most is elő szokott néha fordulni. Olyan nincs aki még nem fulladt le.

18f

2012. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

bnőm nem fulladt le, lehet hogy rosszul fogalmaztam :D ő ügyes volt, csak annyira bepánikolt, hogy sírt.

és nem hiszi el nekem, hogy tényleg van aki lefulladt, de most megnyugtattátok köszi ;)

2012. aug. 27. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!