Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet kezdeni otthon egy...

Mit lehet kezdeni otthon egy rozsdás motor kerékkel?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy simsont fel van újítva már csak a kerekek nincsenek azok rozsdásak, mivel tudnám megcsinálni vagy hogy, hogy jobban nézzen ki?
2012. aug. 23. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifűzöd, lecsiszolod a küllőket és a felnit is, majd lelakkozod. Esetleg ha van rá pénz le is krómoztathatod.
2012. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy mennyire rozsdás.

Ha csak felszíni akkor könnyű lecsiszolni és lehet festeni, vagy elviheted lekrómoztatni, ott meg is csiszolják neked ha úgy kéred.

Ha a rozsda mélyebb akkor krómozást el kell felejteni mert ronda lesz. De festeni így is le lehet egy alapos drótkefés korongos csiszolás után.


Ami jól néz ki, még egy rozsdagödrös kereken is az a matt fekete festék.

2012. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, a felni az nem rozsdás a küllők közt van ami nem, van ami jobban, kevésbé, 2 felni krómoztatása az mennyibe kerül kb.?
2012. aug. 24. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Helye és krómozás technikája válogatja hogy mennyi.

Ami itt van krómozóüzem ott darabját 6000ft-ért csinálják úgy hogy ők készítik elő a felületet is(lemaratják a régi bevonatot, csiszolják, polírozzák) viszont ez nem valami jó minőségű króm. De a többi helyhez képest olcsó.


Küllőknek 40-50ft darabja. Szintén előkészítéssel. De azok horganyozva is viszonylag jól mutatnak. És az jóval olcsóbb.

2012. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Helyileg hol található?


nálunk a küllő 180-200Ft

2012. aug. 24. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Edelény Ifjúság út 1.

Telefonszámot is írok ha érdekel :)

2012. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos az messze van, én Pest megyében lakok
2012. aug. 25. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg messzi egy kicsit.

De biztosan van a közelben olcsó galvanizáló üzem.

2012. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen találtam :)
2012. aug. 26. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!