Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M kategóriás forgalmi vizsgán...

M kategóriás forgalmi vizsgán lehet várost választani?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok hogy egyik nagy városi motoros iskolába járok és nem tudok levizsgázni. de, otthon (kisseb város ahol otthon vagyok) ott is van egy motoros iskola ami nem tudom hogy átvállalná -e csak a forgalmi vizsgát. persze ráis fizetek csak ne keljen abba a nagy városba vizsgáznom.

2012. ápr. 26. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem tudod megváltoztatni. Ahol gyakoroltok ott kell vizsgáznod is. Most figyelj, nem egyszerűbb végigmenni a jól begyakorolt útvonalon mint egy másik szokatlan helyen, ahol simán véthetsz olyan hibá(ka)t ami miatt megbukhatsz.

Meg amúgy is... ha levizsgázol és oda elmész akkor hogyan lesz? Ott már nincs aki segíthessen, simán belekerülhetsz egy veszélyhelyzetbe. Jobb lesz az, hidd el. Sikerülni fog, csak bízz magadban és ne szégyellj plusz órákat venni, ha nem megy. (Bár ezt úgyis javasolja az oktató, ha látja, hogy ez bizonytalan még.)

2012. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!