Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda 120 vagy Lada (2xxx)?

Skoda 120 vagy Lada (2xxx)?

Figyelt kérdés
Melyiket lenne olcsóbb fenntartani? Melyikre lenne olcsóbbak a papírok, biztosítások, stb. Melyik fogyaszt jobban? A keret körülbelül 100e forint. ÉS végezetül, melyik lenne jobb első autónak?
2012. aug. 23. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se! Inkább egy régi Ford Fiesta,minden tekinteteben modernebb ,elsőkerékhajtású és kevesebbet eszik.De ha mindenáron e kettőt szeretnéd akkor egy Lada samara.
2012. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A skoda 120 egy öreg autó, gyenge kasztnival. A Lada meg egy sokkal megbízhatóbb szintén öreg autó viszonylag elfogadható kasztnival. Mindkettő zabál. Én a helyedben gyűjtenék egy kicsit és vennék egy komolyabb kocsit, a türelem jó autót terem.


100 ezerből max eszel egy jó simsont, mondjuk 50ért. De én inkább kocsira gyűjtenék. 100 ezerből csak egy roncsot kapsz amire kb tripla összegből kell még rááldoznod.

2012. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
veszel*
2012. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet megfogadom a tanácsot, és gyűjtök még hozzá, de azért várok válaszokat! Az eddigieket köszönöm!
2012. aug. 23. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő sokat fogyaszt,cserébe nem megy...
2012. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vukitavarior válasza:
100%
Hát nekem mind a kettő van pro és kontra mindkettönél.A skoda könnyen kormányozható fordulékonyabb télen kevésbé csuszik meg fogyasztás lábtól függ 6.5-től 9 literig télen 10 hátránya szeles idöbe dobálja az elejét tanács két zsák kavics vagy más a csomagtartóba,a forgatás nem kedvez neki hidegen ne tipord hadd melegedjen be a motor akkor nem lessz hengerfejes eddig nem hagyott cserben.A Lada az más téma nehezebb kormányozni jobban lehet forgatni valamivel labirisabb az utfekvése fogyasztás talp függő 8-15 liter jobban lehet tuningolni stabil 120-al lehet szaggatni mig a skodánál az a plafon mig a skodához már vadászni kell az alkatrészt addig a ladához mindent megkapsz terepen szerintem a skoda jobb nincs talpas ami ki eshet de nekem mind kettő tetszik más és más miatt
2012. okt. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. okt. 10. 06:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!