Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada samara vagy Skoda 120L?

Lada samara vagy Skoda 120L?

Figyelt kérdés

szempontok: fogyasztás, viszonylagos kényelem, élettartam.

Első autónak venném. Vagy milyet ajánlotok? Milyet vegyek?


2011. nov. 18. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lada Samarát választanám ezek közül, de mindenképpen az 5 sebességest.
2011. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samara ,szerintem egyértelmű. Eleve modernebb felépítésű ,normális csomagtere van .Skoda talán csapatni jobb a hátsóhajtás miatt de több előnyét nem látom.A farmotor elcseszett konstrukció, nemcsoda .hogy szinte kihalt.
2011. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szamovart vegyel.a skoda mar mikor megterveztek akkor elavult volt es korszerutlen....meg hat rettenetesen gyenge....hobbiautonak kivalo(nekem is csak arra van)de kozlekedni nem ajanlanam.a samara vmivel modernebb konstrukcio erosebb is.ha 4es valtoval veszed azzal sincs gond.ha ertelmesen hetkoznapi kozlekedesre kell kocsi:szamara....ha baszatni:skoda,lehet nem tul eros de hoba,esobe viszi a segget a farmotor......de amugy te dontot el.....hisz te fogod hasznalni...
2011. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samara. Mert: biztonságosabb, megbízhatóbb, elsőkerék hajtású, nagyobb, olcsó fenntartani. És a 2004-ig gyártották, úgyhogy vannak fiatal példányok. A Skodáért már a megjelenése pillanatában sem rajongtam.
2012. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!