Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Naggyon fontos linkelnétek be...

Naggyon fontos linkelnétek be nekem skoda kamionról képet?

Figyelt kérdés

már egy órája keresem googlen de semmit nem találok tehát bármi jó lenne

előre is köszönöm

aki értelmes választ ad azt felpontozom


2011. nov. 13. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem találod mert a Skoda soha nem gyártott kamiont!

De itt van egy Nissan 370 amit Európában Skoda logóval árulnak.És kb 20 évvel ezelőtt létezett Skoda-Liaz nyergesvontató de az sem skoda volt csak a logó.


[link]

2011. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem hogy ha mégtöbb kép kellene erről a majdnem Skodáról akkor azt írd be a keresőbe hogy Skoda Xena mert itt európában az a becsületes neve.
2011. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

na én szerintem ezt kerestem csak 4 tengelyesbe vagy

2011. nov. 13. 17:59
 5/7 A kérdező kommentje:
áá nem mégse most nézem hogy ez liaz
2011. nov. 13. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak a Skoda Xena létezik meg a régi Skoda-Liaz, pont az amit Liazként azonosítottál-nem véletlen hiszen nyugat európában Skoda logó került rá(a 4 tengelyesre is)míg keleten vegyesen Liaz vagy Skoda-Liaz logó.

Mást nem fogsz találni!

2011. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de én már láttam olyan kamiont amin csak skoda logó és felírat volt kb olyan idős mint a liaz amit linkeltem de nem egészen így nézett ki
2011. nov. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!