Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonomat nemrég újítottam...

Simsonomat nemrég újítottam fel, és szorul, már be van járatva (? )

Figyelt kérdés
az egész simsonra kb 80-ezret költöttem, tavaly nyáron lett felújítva azóta minden hétköznap megyek vele kb 20km-ot, szóval már nagyon régen bejáródott, de ha megyek vele egy km-ot utána folyamatosan kell vissza engedni a gázt, mert szorul, és ha nem engedném a gázt akkor meg szorulna az egész, miért lehet ez? minden ki lett cserélve a blokkban, csapágyak tűgörgők henger fel lett fúrva dugattyú gyűrű, szóval minden cserélve lett benne, 10W-40-es olaj van benne, és nem tudom hogy miért csinálja ezt, és alig akar menni is, olyan erőtlen az egész
2012. aug. 22. 19:20
1 2
 11/14 ja_az_van ***** válasza:
Most mondja a haver neki pont ez volt. Az ö motorjának a baja az volt hogy szar minöségü fötengely also csapágy rolni volt benne (felujitott fötengely) szétszedés, blokk huzás után derült ki,fötengely csere után megoldodott minden melegedési problema.
2012. aug. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
én is csapágyakra gondoltam, de ebben meg új főtengely van nem felújított, csak ez az olcsóbbik
2012. aug. 24. 12:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám...nálam el volt teljesn dugulva a kipuff dob. Kiégettem, men



t mint a villám...Egyszer túl sűrű olajat öntöttem a blokkba, gondoltam abbol nem lehet baj...lett, mert sokat levett a teljesítményből...alig ment, és egy idő után beállt. Próbáld meg a régi keveréket, 1/33. Kicsit füstöl, de nem sül be.

Előszr is vedd le a kipufogó dobot.

Nekem volt vagy tíz szimóm, nagyon szerettem. Ma már csak Harley...

2012. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Amit az előzőekben leírtak az igaz lehet, a csapágy már kétes, ha a csapágy túl szoros az is tud ragadást okozni, de nem hengertéren, csapágynak C3-as megfelel főtengelyhez, és nem Radax.

A dugóillesztés is kissé kétes, ha ennyi km után is ragadáshajlamos akkor máshol van a gond, mert ennyi út után ha törik ha szakad összekopik.

2013. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!