Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért marad 4000-es fordulaton...

Miért marad 4000-es fordulaton a DR650RS-em?

Figyelt kérdés
Helló.Most vettem a gépet és ha 4000 fölé húzom akkor ahogy esik vissza a fordulat 4000 nél megáll és alig akar lentebb menni.Ez van vezetés közben is, elég rossz.Megtudnátok mondani mitől lehet ez.Ha kell még adat szóljatok.Köszi.Üdv
2012. aug. 19. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hy!

Nézd meg a gázbowdent hogy akadálymentesen mozog e benne a bowden.Legeht hogy azzal a rugóval lessz a baj ami a súber tűnél van.Lehet hogy eltört vagy elgyengült és ezért nehezebben enged vissza.Más tippem egyenlőre nincsen.

Üdv!

2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre.A gáz fogantyú aránylag vissza ugrik bár nem annyira határozottan, de vissza ugrik.Haver is erre tippel, de én nem hiszem hogy ennyivel megúszom.Neki is volt ilyen és ő a bovdenhez gázolajat öntött és az szépen végigfolyt a csövön.Lehet hogy karbi tisztíttatás lesz a vége.:(
2012. aug. 20. 09:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja köszi, ha lenne tipped még vagy valakinek akkor írjátok!
2012. aug. 20. 09:44
 4/7 Atswarlord válasza:

Helló!


Az én volt motorom is produkált ilyet, pont 4ezernél, aztán eladtam! :)

Viccen kívül a karbiban a pillangószelep tengelyének a fészke maródott ki, és csak karbisor cserével tudtam volna orvosolni :(

2012. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Heló!Meg lett a hiba, az alapjárat magas volt illetve a kuplung csúszott egyfolytában.Valamelyik okos tojás el állítgatott rajta mindent.Valamint gázolajjal ki tisztítottam a bovdeneket és jött ki belőle takony úgyhogy nem hiába volt.Köszi a segítséget!!!Üdv!!
2012. aug. 22. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök hogy segíthettem!

Most már irány a pálya! :)

Széles utat!

2012. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja-ja.Turjuk is neki nem kicsit.Köszi.Helo
2012. aug. 24. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!