Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51B/H-40-be kb mennyib...

Simson S51B/H-40-be kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Nincs felfúrva, gyári minden és a csapágyakat akarom majd kicseréltetni benne meg az összes szimeringet, csak ennyi lenne. A csapágyakat nem rossz minőségűt akarok és műanyag házasat. Köszönöm

2012. aug. 19. 08:50
 1/3 anonim válasza:
nem tudom menyibe kerülne de H-40 est már nem nagyon találsz mivel az a Magyarországon fojtott típus ezért van hogy H-40 tehát 40 km/h a végesebbsége :)) kb egy b-és Simson 60.000 körül mozog, de én egy éve (első motorom) vettem egy B-t (25.000 FT) de azon már semmi nem utalt hogy gyárilag hogyan nézett ki. Most meg szépen haladok azzal hogy visszaalakítom gyári állapotra. Meg ha csapágy csere van akkor van az hogy be kell járatni :D 1000 km, 1:30 keverék, és kíméled nem 60-al mész hanem kb 40-el meg nem terheled dombokkal meg stb. Remélem segítettem.
2012. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kgpassat ***** válasza:

Mennyibe kerül? Amennyiért adják.

Csapágycsere után 1000 km járatás? Mindig tanulok itt valamit...

2012. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
H-40-et lehet találni mert nekem az van és nem 40-el megy hanem 65-el, a többit köszi.
2012. aug. 22. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!