Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Páv II vizsga mennyire szigorú...

Páv II vizsga mennyire szigorú, kell tőle félni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátom csinált PÁV II-t. Annyira nem egyszerű. Neki csak két évre adták meg úgy tudom. Nem mindenkinek adják meg a korlátlant. Ráadásul, ha nem sikerül, csak fél év múlva lehet újra próbálkozni, ha jól tudom. Van szimulátor is, gyalogosokkal, közlekedőkkel, sok ideig kell figyelni egyfolytában. Van pszichológia teszt is.
2012. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én elsőnek csak PÁV3-mat csináltam, aztán pár év múlva PÁV2-t, ha jól emlékszem nem volt szigorúbb, a lényeg, hogy elbűvöld az öreg pszichiáter lányokat... mesélték srácok, hogy volt aki össze szólalkozott velük, vagy volt aki beismerte, hogy a tágabb családban volt öngyilkosság, na azokat úgy vágták ki mint makkát xarni
2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen kell félni .. Engem 50 e -rel "csonkítottak meg"


Nagy vágyam volt a sofőrködés EZEK A SZEMETEK ELVETTÉK..


Nagyon nem egyszerű Még a Pav3 se


Engem 2x elvasaltak, 400 km-re laktam pesttől (oda-vissza 800)


Felrombantanám az egész cigány bandát!


Most már beletörődtem pedig nem tartom magam egy hülye gyereknek ez az ORSZÁG :(


Első 75% h elhuznak :) 2. próba pedig a szerencsén múlik

2012. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy a nagytudásu agyturkászoktól kell tartanod. az a lényeg hogy jó benyomást kelts, és ne legyél zavarba. egyébként ha nem sikerül mehetsz még 1 alkalommal, ha az sem, akkor 2 év múlva.
2012. aug. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy személyes élményem jutott eszembe, az egyik hozzászólóval kapcsolatban.

Az egyik társam, akivel mentem mesélte, hogy mikor bement az egyik csúfsághoz, azt mondta neki, maga ideges, azt mondja nem. Erre ismét. De maga ideges. (Ezt még megbeszélték egy párszor.) Utólag mikor mesélte, azt mondja: a sokadik nem vagyokra, már tényleg az voltam.

2012. aug. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!