Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ vizsga: elég, hogyha a...

KRESZ vizsga: elég, hogyha a tesztkérdéseket átgyakorolom naponta párszor, vagy olvassam el az anyagot is?

Figyelt kérdés
ja és amúgy hogy van? hány vizsga van? műszaki meg kresz külön? elsősegély is van, ugye? és aztán tesztvezetés? előbb tanulópályán aztán X óra elteltével meg a városban?bocsi a sok kérdésért.

2012. aug. 18. 19:03
 1/8 A kérdező kommentje:
*átgyakorlom
2012. aug. 18. 19:03
 2/8 anonim ***** válasza:

van kresz v. első segély v. 30óra vezetés ebből 9 ora rutin pálya többi forgalom.

forgalmi v. az utolsó

2012. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elösször is kressz vizsga,majd elsőseggély :)

Majd rutin vizsga majd forgalmi és utána megkapod a jogsid miután elintézted az okmányirodában.

Én annó úgy gyakoroltam hogy kitöltöttem a nagykönyvet és ami nem sikerült azokat külön pappíra kiírtam és ezeket magoltam,még ha többször ugyan azt a kérdést is írtam fel csak másféleképpen.

Második kresszen már megbuktam ,de nem is tanultam rá (nagymocira),ott viszont rengeteget gyakoroltam programon meg nem árt egy átolvasás is meg figyelj oda az órákon.

2012. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sikeres vizsgát akarsz tenni, vagy vezetni szeretnél? A kettő nem ugyanaz. Akár hibapont nélkül is vizsgázhatsz, ha a tesztet begyakorolod. Aztán majd nem fogod érteni, jobb esetben, miért dudálnak körülötted, miért ír fel a rendőr, rosszabb esetben, mit keresel egy csinos BV-intézetben vagy a tepsin.

A sikeres vizsgához bőven elegendő gépiesen begyakorolni a gombok nyomogatását. Az életben maradáshoz viszont elengedhetetlen a szabályok értelmezése, az összefüggések felismerése. Hogy mi miért van úgy szabályozva.

Lehet azon vitatkozni, hogy a hatályos kresz mennyire jó. De minden szabály mögött komoly megfontolások állnak. S ezek origója nem a szívatás.

2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és ilyen kérdések is szoktak lenni?


"Szállíthat-e utast az A kategóriás kezdő vezetői engedéllyel rendelkező vezető, könnyű négykerekű triciklivel(quaddal) közlekedve?"


mert szerintem ez tök nehéz:Ss

2012. aug. 21. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Én addig nem jelentkeztem az autós suliba, amíg nem kentem vágtam a tesztet. Sikerült is, elsőre. Bemagoltam:) Tanulni ténylegesen akkor kezdtem, amikor kimentem a forgalomba. Ez mindenkinek saját érdeke, ugyanis nagy bajt lehet csinálni az egytonnások között és nem mondhatja senki azt, hogy jaj, nem tudtam.
2012. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nagyszerű, örülök, hogy sikerült! de az utolsó kérdésemre is válaszolnál?:))
2012. aug. 22. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

1- vagy 2 évig nem szabad utast vinni motorral az idei szabályokat nemtudom...

Csak nem nagymocira rakod le?Mindjá idény vége :(

2012. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!