Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S51-es simsonom elbírja a...

S51-es simsonom elbírja a 17-es fogaskereket?

Figyelt kérdés
És ha nem mibe mutatkozik meg?

2012. aug. 15. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Erős szélben nemtudsz 4.-et kapcsolni
2012. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gyerek ha értenél hozzá akkor megértem hogy ide írsz de nem értel hozzá inkább hanyagold magad.


Ha kicsit értenél hozzá akkor tudnád hogy esetleg az 1-est nem bírná el...Mert ha kipörög akkor nem hogy elbírja a 4-est hanem jobban is fog menni végsebességre.

2012. aug. 16. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:

17-es van az enyémen kisfiam.


70-es hengerrel gyönyörűen leforog 4.-ben,de gyenge lesz hozzá az 50-es henger.

Própáld ki ha nemhiszed,innentől kezdve sz@rok rád

2012. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg 4.-ben nem fog leforogni, de mindegy, ne higyj senkinek, rakd fel, meglátod!!! Reménykedj csak , hogy ettől majd gyorsan megy :)
2012. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pff nagy szakértelmek.......... esetleg 1-esben vagy 2-esben lesz vele nehéz mert nem úgy fog pörögni de 3-4-esben lazán kapcsolnia kell
2012. aug. 16. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Nalátod,nem is vagy Te olyan hülye,mint gondoltam..

Sokkal hülyébb! XDdd

2012. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Zilkutya te csak a hülyeséghez értesz motorhoz nem.
2012. aug. 16. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

A baj csak az,hogy hiába próbálnám elmagyarázni,ennek a fizikáját,az életben nem értenéd meg.

Nem veled van a gond,nem tehetsz róla hogy ennyi agykapacitással áldott meg a sors.

Én pl.kémiából voltam sík hülye XDDDd

2012. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Zilkutya-nak van igaza,4.-ben nem hiszem,hogy elég ereje lesz a motornak(ha 50-es),egyik haverom is próbálta,de 4.-ben meghalt a motor,kellett vagy 2 perc,mire szerencsétlen motor kiforgott.1-es ben meg kettesben meg bebaszna ha nem bírná,mivel azzal az áttétellel tud nagyobb erőt leadni a motor a kerékre,azért indulsz el egyesben,nem 3. 4.-ben
2012. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!