Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MZ TS 125 motorról mi a...

MZ TS 125 motorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Simsonról váltanék rendszámos 125re.És MZ-n gondolkoztam.

A TS elérhető árban lenne mint az ETZ.

Milyen tapasztalatotok van a TS ről?Tudom az elektronikája a gyengéje.


2012. aug. 12. 12:11
 1/10 pagan ***** válasza:
78%
ha nem egy romhalmazt veszel akkor teljesen jó,fel kell újítani és teljesen megbízható lesz,szerintem az mz még mindig jó motor,én is tervezek egyet a jövőben
2012. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 crx-es ***** válasza:
nagyon jó motor apámnak 250 nem 125 se lehet rosz
2012. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket. Szar NDK kétütemű mind. Jobb mint egy riga, de a mai világban... fos. Ilyen régimotor kategóriában lehet venni nem túl sokért akár 250-es GSX-R-t is az meg talán mégis motorabb. Vagy ha nem őskövületet akarsz, akkor szar minőségű műanyag 250-es egyhengeres négyütemű kee-way-t egyenesen kínából. Ez a véleményem.
2012. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak annyit a megbízhatóságról,hogy a simsonsom ami szintén kétütemű ndk.Soha nem volt nagy baja,és sosem hagyott cserben
2012. aug. 12. 13:15
 5/10 crx-es ***** válasza:
nem érted az elvet sztem megbízható nem bonyolult te magad meg tudod csinálni én is simson után csak mz be gondolkodnék
2012. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 crx-es ***** válasza:
ja és az 1. válaszolónak teljesen jó megbízható és könyű olcsó hozzájuk alkatrészt talál
2012. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A TS125-ös kicsit jobban megy, mint a Simson, cserébe annyit eszik, mint a 250-es. 70-es utazóval jól érzi magát.

A "csúzli" (Ts125) csúnya is, és beteg hangja van.


"Tudom az elektronikája a gyengéje."

Nincs is benne elektronika! Megszakítós gyújtása van, a legkomolyabb elektronika a fesszabályzó benne. El se tud romlani, ha meg elromlik az út szélén is könnyen javítható!

2012. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gyújtásuk xar. De 70-el kimegy a világból. De a teljesítményéhez képest, szerintem sokat eszik, a mai benzin árakhoz. Simson után én is ezt választanám.
2012. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szart mióta kell x-szel írni?
2012. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Féltem hogy kimoderálja, és kapom megint a figyelmeztetést hogy engem az adminok figyelnek és átnézik minden válaszomat stb stb. Még jó hogy az FBI-t nem akarták rám küldeni. :D Azóta figyelek a trágár szavakra. Nem akarok megint be regisztrálni.
2012. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!