Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnám be cserélni PEUGEOT...

Hol tudnám be cserélni PEUGEOT BOXER hűtős turbó dizel gk-mat egy személy autóra?

Figyelt kérdés
Leginkább 7 személyes igazi családi autó érdekelne! Vagy eladó!
2009. júl. 21. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem hirdető oldal, máshol tedd meg!!
2009. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hasznaltauto.hu-n adj fel hirdetést, és ird be hogy csere (is) érdekelne 7személyes családi autóra ;)
2009. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: TÉNYLEG NEM MONDOD!!!! nem hirdetem csak érdekelne az oldal címe amin esetleg lehet cserélni vagy jó autó ügynökségé.
2009. júl. 21. 21:00
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Idióta! Nem hallottál még a hasznaltauto.hu-ról mi? Vagy nem találkoztál még autókereskedővel? Minden útszélén van, vagy 10 méterenként.
2009. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Anyád az idióta, ha ideges vagy szedjél hangyát, vagy tudod mit nem kötelező ezt az oldalt olvasni. annyi hülye kérdés elhangzik itt szerintem az ennyim még bele fér,a másik te kis köcs.... egy nővel beszélsz aki nem szokta a kocsi oldalakat olvasni. Gondoltam valaki már tapasztalatból ajánl egy jó helyet, de nem tudtam hogy ilyen buz.... is ide látogatnak.
2009. júl. 23. 14:35
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég csúnya a hozzá állásod ahoz képest hogy nő vagy de ajánllom hogy kezd el járni a kereskedéseket és kérdezd meg hogy cserélik-e vagy beszámítják-e.
2009. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem nekem csúnya a hozzá állásom hanem annak az illetőnek akinek ez szólt. ismeretlenül senkit nem idiótázok le. ja vagy mert nő vagyok hagyjam magam. Ebben a világban simán eltapossák az embert, ha kis szende. Amúgy köszi a választ.Már voltam egy pár helyen de mindenki olyan összeget mondott, hogy dobtam egy hátast.
2009. júl. 23. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
A Te Anyád, h*lye, köcs*g, riba*c, ku*va. Takarodj az oldalról! Idióta!
2009. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mert ha nem? mit teszel? Ja ennek a par..... jó a HOZZÁ ÁLLÁSA MI? Mi van kicsi rigó bosszús vagy?? meg ne fejeld a gépet, mert fájni fog! Milyen jó káromkodni a gép mögött mi? így senki nem tud szájba vágni. Tipikus!! Ja én tudom mit teszek! Ülj és várj!
2009. júl. 24. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ez van... Kereskedőknél úgyse kapsz érte megfelelő árat hiszen nekik is kell a haszon. De ha sűrgős akkor így a leggyorsabb.
2009. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!