Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről? Fontos

Stewi kérdése:

Mi a véleményetek erről? Fontos

Figyelt kérdés

Az érdekelne h szerintetek ez valós ár vagy átverés valamilyen szinten?


[link]


Tudom hogy nem egy álomgép de nekem munkába járáshoz tökéletes lenne, 2.5 kmre dolgozok az otthonomtól, tudom nem nagy táv. de télen gyalog reggel 10-re menni és este 20 után fél, 3/4 9 re hazaérni gyalog nem a legjobb álom...


Még abban tudnátok-e okos tanácsot adni, hogyan tudnám megvásárolni, mert a havi fizetésem sajnos most még számlákra megy, mert édesapámmal élek 2 en.


Előre is köszönöm



2012. aug. 10. 10:48
 1/6 anonim válasza:
Hali, ha azt veszed hogy az autó nem mai darab, és 3 ajtós az már alapból sokat lehúz az árából. Nemkem kicsit érdekes hogy 1 ilyen pici autóhoz minek 1,7 literes motor...de szerintem nincs semmi gáz az autóval. Beszélj a tulajjal, menj el hozzá, nézd meg, próbáld ki és ha tetszik akkor vedd meg. Pénz szerzés ügyben...nemtudom talán próbálj szerencsét külföldön...menj szezonmunkára vagy nemtudom :)
2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, a kereskedő rátesz sokat erre az árra. Viszont gondolom azért nézel kereskedős autót, mert úgy van hitel lehetőség. Más különben nem ajánlanám h kereskedőtől vásárolj autót, főleg h kispénzű vagy, mivel azok jól átverik az embereket és eladnak neked egy jó állapotúnak tűnő autót, amire később aztán rengeteget kell költeni. Egyébként sem elég semmiképp ha megveszed az autót, azt még tankolni is kell, fenntartani, meg szervizelni. Már amikor megveszed, számolni kell az átirással, meg minden egyébbel. Azt ajánlanám én is, hogy menj el külföldre dolgozni. Vagy ha ez nem oldható meg, akkor ne autót vegyél, hanem egy kis robogót. 2.5 km simán vállalható vele még télen is!
2012. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm a választ !


Tudtok-e egyébként róla vmi tipikus hibát, vagy h hol szokott hamar rohadni.... hasonlók.

MEg még h a ooyyo.hu-n is láttam hasonlót 5 ajtósban, elektr. ablak központi zár ... ugyan ennyiért de nekem ez is így ah van megfelelne meg közel lenne hozzám, és pl. egy központi zárat meg lehet utólag is belerakatni...

2012. aug. 10. 12:24
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak is .


Azért szeretném az autót mert azzal többen ellehet indulni akármerre...

Meg nincs is autónk és ez nem nagy ár sztem érte, volt robogóm télen nem mind1 azért h ráfagy az ember, és még mellé biciklivel is el lehetne járni, de tavaly télen faterom sem tudott elmenni biciklivel mert annyira járhatatlan volt az út...

2012. aug. 10. 12:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit értelmetlenül írtam le de az akart lenni a lényeg, h ha már kiadok érte pénzt akkor nem sokkal több ez az autó mint egy normális állapotú robogó, és én még mellé h jött a jó idő elkezdtem megpróbálni biciklivel járni és 2 szer is sikerült arcüreg gyulladást kapnom, ezt robogóval is simán össze tudnám hozni.. :S


Egyébként szívesen fogadok +,- kritikát is .. :)

2012. aug. 10. 12:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja és még azt kihagytam, hogy üzemanyagot tudnék szerezni olcsóbban, azért néztem diesel-t, és tudom h az átírás meg a bizt. kötés még lenne simán + 60 ba neten megnéztem h megadtam kw, évjárat ccm, és kiadta h 50.700 FT lenne az átírás.

Egyébként igen jól írtad azért néztem ezt mert sajnos a mai helyzetben nem tudnám megtenni h egyben kiadjak ennyit, de viszont havi 10.000 FT körül tudnám fizetni ami ekkorra összegre nem hiszem h túl keveset mondtam ...

2012. aug. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!