Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? 5-ös BMW!

Figyelt kérdés

[link]


Jah és valaki miért akar elcserélni egy ilyen AUTÓT egy suzukira???



#Suzuki #BMW #alipine
2012. aug. 10. 03:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Fájó szívvel ingatlanvásárlás miatt eladóvá vált e gyönyörű vas. DE NEM mindenáron! "


Hányszor olvastam ezt én már,szinte szószerint, ugyanígy...

A baj csak az,hogy rengetegen rengetegen el is hiszik.

Hol lehet egylapon említeni egy öreg benzintemetőt az ingatlanvásárlással??

Nembaj..üljetek csak be a hintába,hiszen annyira jól néz ki!

A következő tulaj 5 év múlva meg majd elcseréli akármilyen motorra,természetesen "családi okok miatt".

Haggyukmár XD

2012. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 T5- ***** válasza:

Benzintemető....idióta ez egy 525tds. Dízel motor tudod? Gázoljtól megy. (De még hogy.) És tudud mennyit kér belőle? 7;7-5 litreket 100 km-enként, és ebben benne van, hogy piszkálgatod.

265 ezer km sok....egy felsőkategóriás német dízelben? Ha 350 kiló lenne benne még az sem lenne sok. Főleg ha még előkerül a szervízkönyve is, de ez amúgy reális futásteljesítmény. A szar alsó kategóriás kisatuóban valóban sok, de ez az autó nézd meg hogy mennyire egyben van. És nem, nem csak képen, láttam már sok ilyet, és elmondom, hogy sok olyan, akár belülről akár szerkezetileg mint az új. De nem baj, győzzétek meg magatok, hogy a szuszka a legjobb autó. Komolyan olyan hülyéket tudtok írni, hogy...áááh....

2012. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

A legszakadtabb fost is kilehet glancolni eladásra,tudhatnád rutin róka...

Ezekben a "gyönyörű"romokban pedig 5 év múlva már csak cigányt fogsz látni..

2012. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 T5- ***** válasza:

Ki lehet glancolni, meg lehet szép bontott belsőt is venni bele, meg új ajtócsapokat, meg lehet futóművet is cserélni, meg motort felújítani, meg újra fényezni, és akár az új, valóban, csak ezt meg felújításnak hívják, egy sima kozmetikával a lelakott autó is csak lelakott lesz, hidd el TUDOM mit beszélek. Hidd el, hogy láttam már pár lelakott meg pár valóban szép állapotú egyben lévő 10-en 20-on éves autót is, és részemről le is zártam a témát, nem tudom hogy egyáltalán miért kell megérdőjelezni azt, hogy egy prémium német autó tartósabb mint egy alsó kategóriás kis közlekedési eszköz.

És amúgy kit érdekel, hogy mi lesz 5-10 év múlva, már nem 20 évre vesznek auzót az emberek...

2012. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
zilkutya legalább a hirdetést elolvasnád rendesen, ha már annyira értesz az autókhoz, hogy a TDS mozaikszó nem üti ki a szemedet, hogy dízel auztótól van szó, még kiis van írva, hoyg dieselüzemű, de az észosztás az megy.... Istenem mennyi ilyen ember van, és milyen kár :'(
2012. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!