Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel kocsik tényleg hajlamo...

Az Opel kocsik tényleg hajlamosak elromlani?

Figyelt kérdés
Többet kell őket szervizelni, mint más gépkocsikat?
2012. aug. 8. 17:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát azért egy Hyundai meg egy Volvo között a különbség fényévekben mérhető, ezt még én is tudom..


De tény, hogy olyan emberrel kell kocsit venni, aki ért is hozzá, mert én, mint nő, egy fikarcnyit sem konyítok hozzá.


Köszi a válaszokat!

2012. aug. 9. 14:32
 12/16 anonim ***** válasza:

OPEL ? Elromlani????? Ne Viccelj :D


Nekem 5. éve van meg Astra F 1.4 Injectoros nem egy versenyautó tény csak 60 paci de 130-140 alatt nem megyek vele most volt műszakin akkora baja volt h a baloldali küszöböt cserélni kellett :D kemény 7 e ft-ba fájt :)))))


Opelnél jobb autó nincsen Alaszkába is elmernék vele indulni!!!

2012. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
oly annyira hajlamosak elromlani, hogy több százezer km után is csak olajcsere kell bele, meg benzin, meg egy sofőr, ja és nekem az ecotec van benne, és hogy még jobban kiverjem a biztosítékot még a motor is jó nagy benzines, és most jöhetnek a piros kezek, hogy merészelt ez nekünk ellentmondani, de ez van nekem legalább Opelem van nem, autó nélkül kamuból gyalázkodó BMW fanként írogatok ezen az oldalon
2012. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na, örülök a pozitív hozzászólásoknak! Köszönöm! Egyre jobban erősödik bennem a döntést, hogy opelt veszek! :)
2012. aug. 11. 08:44
 15/16 anonim ***** válasza:

tessék itt egy statisztika [link]

opelből adnak el legtöbbet Mo.on

akkor mindenki hülye h szar kocsit vesz???

2012. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon hűséges megbízható autók! Utolsó elötti -elötti voltam újra :)))))))
2012. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!