Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel kocsik tényleg hajlamo...

Az Opel kocsik tényleg hajlamosak elromlani?

Figyelt kérdés
Többet kell őket szervizelni, mint más gépkocsikat?
2012. aug. 8. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Opel sose kopel..

Mért kéne többet szervizelni?

Amúgy minden autó hajlamos az elromlásra. Mert ami elromolhat az el is romlik.

2012. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ecotec motor nem egy sikertörténet az Opel történetében, azokat sokat kell szervizelni, mert eszi az olajat, mint állat. Pl egy régi GSI Kadett megölhetetlen motorikusan.
2012. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kisebb hibák mindig előfordulnak. Nekem 93 as astrám van és még eddig sosem hagyott ott sehol pedig már nagyon le van lakva szegény, már sok baja volt neki de mindig kibírta az utat sose volt probléma. Persze időnként cserélni kellett benne 1-2 dolgot de motorilag még mindig toppon van egy szerelő ismerősöm aki legutóbb felkészítette a műszaki vizsgára mondta hogy mg nagyon jól bírja, igaz már elég öreg autóról van szó, de ameddig gurul addig marad :)
2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezt hol hallottad?

Nemrég olvastam egy felmérést és eszerint megbízhatóság tekintetében vezető helyen van a kategóriájában.

A munkahelyemen is Opelek vannak. Nyúzzák őket rendesen, mert egyszerre százan használnak egy autót. Engem még sose hagyott ott egyik sem, pedig van hogy naponta 600 km-t hajtom őket.

2012. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már nem is tudom, ki mondta, de eléggé lelombozott.

Szóval akkor érdemes akár használatan is venni egyet?

2012. aug. 8. 17:52
 6/16 anonim ***** válasza:

17:34 "Nemrég olvastam egy felmérést és eszerint megbízhatóság tekintetében vezető helyen van a kategóriájában."



Nem tudom ezt hol olvastad,mert tavaly az ADAC meghibásodási statisztikájában bizony az Opel vívta ki a megtisztelő első helyet!

2012. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
"Megbízhatóság: ADAC (vagy AutoBild) felmérés: "az Opel Európa legmegbízhatóbb autómárkája""
2012. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2012. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Opelba a primitívebb motorral felszereltek a jobbak. Az elektronikához nem értenek igazán ezek a németek..
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor érdemes akár használatan is venni egyet?"


Használtan édes mindegy, hogy Opelt-Hyundait-Mazdát-Renault-Fordot-Fiatot-Volvot-t veszel, úgysem a márkán múlik, hogy eddig hányszor törték rommá meg hogy vigyáztak rá. De ha ennyire nem vágod a témát, akkor inkább kérj valakitől segítséget a konkrét autó kiválasztásakor, mint hogy nulla tudással kóvájogj a kereskedések között és rádsózzanak valami romhalmazt. Mert lehet venni olyan Opelt is (akár a problémásabb modellekből is), amely évtizedekig hű szolgád lesz, meg lehet olyat is, amely megbízhatónak lett kikiáltva, aztán 100 kilométer múlva kigyullad. A többi már úgyis rajtad fog múlni - hogy te hagyod-e lepusztulni műszakilag avagy megadod neki a kellő gondoskodást.

2012. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!