Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom miért szidja mindenk...

Nem tudom miért szidja mindenki az Opelokat? Az egyik legigényesebb német autó.

Figyelt kérdés
Opel,auto,Astra,Omega,Vectra

2012. aug. 5. 01:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

szervíztapasztalatom nincs róla, mivel nem az én autóm, de már vezettem eleget, és azt mondom, hogy a vezetési élménye számomra egy kalap híg kakkanat.

egy 1.7es Meriváról van szó egyébként.

most gondolkodok egy autón, mindenki mondogatja a corsát, de nekem ingyen sem kéne, annyira elment a kedvem az Opeloktól.


ellenben a Fordok a szívem csücskei. nem tudom miért, de sokkal jobban érzem magam, ha Fordot vezethetek. :)

2012. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
jólvan ha már itt tartunk nem szidja mindenki az opelokat. Honnan tudod hogy mindenki szidja? Csináltál egy reprezentatív felmérést? Keress rá a keresőben, kb minden autómárkához van itt ilyen kérdés pl. miért szidják a francia autókat, miért fikázza mindenki a suzukit stb stb. de ha már bmw-khez hasonlítod az opelt, akkor azt az omegával tedd! Na hányat látsz omegából? széthullott már az összes, meg abba is a bmw dízel motorját tették, akkor biztos olyan szar, mellesleg a porlasztóval adagolóval meg van gond jócskán ami viszont nem bmw rajta, ha jól tudom, meg az olajevő nyomatéktalan ecotec motorok is olyan jól sikerültek, jó naz opel de nemjobb mint akármelyik másik német, és ha már igényességről van szó, hát belső tér, összeszerelés terén sose volt igényesebb akár egy volkswagennél, de biztosan véletlen, hogy a golfot mindig kicsivel fentebb pozicionálják árban, és ki is fizetik azt a kis pluszt érte az emberek, amit egy astráért nem fizetnének
2012. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nem akarok okoskodni, de itt elegge tevesen van hasznalva a magyar nyelv! Erdekes, hogy tobben igy igy mentek tovabb vaaszadaskor, hogy az opel az igenesebb... Az egyik LEGIGENYTELENEBB auto. Nagyon nem mindegy , hogy mit mondunk! S igen, nagyon halas gep az opel, de nem is csoda, hisz nemet... Amugy oszinten, mindegyik auto jo, ha 1. nem egy szuletett barom vezeti, 2. ha bevalt (nem gyari hibas)! Igaz, hogy en kimondottan diesel parti vagyok, de erre meg is van a nyomos okom. Ha diesel, akkor meg inkabb szivosabb... Van abban a mondasban valami, hogy "opel, sosem kop el" ;)
2012. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez tök hülyeség... a kérdésben az van hogy legigényesebb. Az igénytelen azt jelenti nem kényes, nem igényel az egyszerű karbantartásokon kívül semmi extrát, stb... az igényest meg arra mondjuk, hogy jó a bleső tér kiképzése, ízléses a formaterve, jó minőségű anyagokat használtak a belsőtérben, és jól össze van szerelve, nem nyiszogósosik, stb. Mindkettőnek van értelme, és a kérdésben az utóbbi szerepelt...
2012. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!