Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom miért szidja mindenk...

Nem tudom miért szidja mindenki az Opelokat? Az egyik legigényesebb német autó.

Figyelt kérdés
Opel,auto,Astra,Omega,Vectra

2012. aug. 5. 01:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért az egy kicsit túlzás, hogy a legigényesebb. Jók, ez tény, de azért főleg német autóból van jobb is.
2012. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az opelben azért felfedezhető az amerikás igénytelenség, megbízható autó és ennyi, azért az egyik legigényesebb német autó cím egy kicsit túlzás.
2012. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
porsche, bmw, mercedes, audi, vw, opel. Ha ezek közül az egyik legigényesebb az opel, akkor melyik a másik legigényesebb? ezekszerint a másik 5 márka közül valamelyiknél igényesebb autó az opel? Mert azt kétlem... persze azért jó kocsi, de utolsónak tenném meg a többi német kocsi között
2012. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Emberek miért vagytok értetlenek?AZ EGYIK LEGIGÉNYESEBB benne van a kérdésben??Vagy itt sokan hiányoztak nyelvtan óráról?A Bmw bu--k meg csendesüljenek,mert ezeken a szép meleg nyári napokon jól megszedtem magam a szerelésükből sorra szarnak be,jön a tél akkor meg jönnek a híres nevezetes Tdi-k.Akkor miért van az,hogy Opelt csak kötelezőre hoznak?Ilyenkor mi van báránykáim?Sőt mondok jobbat a Suzuki sem szarik be és az is k...va jó autó,csak az átlag magyar ember csórón is csinálja a pi---át.
2012. aug. 5. 13:04
 15/24 anonim ***** válasza:

#5 nek nagy a pofája

csak nem mindegy h 3-3,5milla az opel v 8-9m az audi, bömbiről nem is beszélve

2012. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

keveritek a szavakat.

az igényes és a megbízható az nem ugyan azt jelenti.

Hogyha azt mondtad volna hogy a kategóriájában a legigényesebb, szerintem egy szót sem szólt volna senki.

És nem is kell habzó szájjal kiverni a balhét hogyha valaki nem ért veled egyet.

Attól hogy te szereted attól még másnak nem kell.

2012. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ember ne itt keltsd a feszültséged,senkinek nem habzik a szája nekem sem a szívem csücske a márka,de ha minden 3.-ik ügyfél leszarozza akkor miért veszik?Pedig baj sincs velük,mert mint mondottam sokkal több Bmw és Mercedes jön hozzám KOMOLY problémákkal és nem kispályás szervizünk van.
2012. aug. 5. 16:58
 18/24 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert engem sem győzött meg. Erőtlen, gyenge motor , sokkal rosszabb, mint a korábbiak. Lehet, hogy a későbbi változatok már jobbak. Az olajfogyasztást annyi embertől hallom, hogy biztos van benne valami.


Az Omegákat én is bírom, de azért a Senator az Opel csúcsmodellje.

2012. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Igaz meg nekem még nem volt semmilyen autóm, de baromi sokat utaztam vele. Apámnak van egy astra f-je idén lesz 15 éves, és egyszer volt komolyabb baja, amikor ecotec motort kapott az eredeti helyett. És semmi jelentősebb baja nem volt sem a motornak, sem az autónak. Nem tudom miért nem tetszik egyeseknek, pedig a tipikus német precizitás, és minőség lelhető fel benne. És azért az opel, és az audi, vagy a porsche nem hasonlítható össze egymással. A másik fele meg az, hogy az opel nem a luxusra ment, hanem a hétköznapi használatra, és az elérhetőségre az átlagemberek körében, emelett biztonságos, és megbízható. Igenis, hogy jól össze van rakva az autó. Most nem isteníteni akarom a márkát, de ez csak a tiszta igazság. Ha valakinek nem tetszik, kérem hanyagolja a nyomdafestéket nem tűrő válaszokat. Üdvözletem!
2012. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

én keltem a feszültséget? Bocs ha annak tűnt de azért te se fogod vissza magad.

"Vagy itt sokan hiányoztak nyelvtan óráról?"

"Bmw bu--k"

"magyar ember csórón is csinálja a pi---át."

Na ez mi ha nem feszültségkeltés?


De tényleg felesleges tovább ragozni.

2012. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!