Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom miért szidja mindenk...

Nem tudom miért szidja mindenki az Opelokat? Az egyik legigényesebb német autó.

Figyelt kérdés
Opel,auto,Astra,Omega,Vectra

2012. aug. 5. 01:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hat en vettem 2003-ban egy haromeves vectrat 42E kilometerrel, most van benne majdnem 250E. eddig a szokvanyos karbantartason kivul csak kb. nyolcvanezret kellett rakoltenem, ami ennyi ido utan szerintem normalis, az auto a mai napig uzembiztos, nem is ertem miert szidjak annyit. eddig engem nem hagyott meg az ut szelen, siman megbiznek ezentul is a villamos markaban!
2012. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem rosszak.

Az egyik legigényesebb? Attól függ mihez képest.

2012. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy hallottam én is negatív véleményeket, de ilyen vélemények minden márkáról vannak, csak a saját tapasztalatom alapján mondhatom nekem semmi bajom nem volt a saját kocsimmal, ami szintén Opel, kop kop kop, és az is igaz hogy nemsokára át lépem vele a bűvös 200.000 km -ert ( komolyabb javítás még nem volt csak a szervizek) és az sem mindegy ki vezeti az autót több tízmilliós pusztíthatatlan sportkocsikat is tönkre lehet tenni, ha elvetemült a sofőrje, ez van, pont nézegettem hogy milyen modellek vannak fönn a neten és találtam pár linket itt mindenki megtalálja a sajátját,


[link]

2012. aug. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok és hogy sokan miért vannak róla negatív véleménnyel ismerek olyat aki még a rendes időszakos olajcserét sem végezte el sőt soha nemcserélt benne olajat, még azt sem vette észre hogy a váltóból elfojt az olaj, és nem kis kategóriás autója volt Opel-ből, persze a váltó tönkre ment, a sok állatkodástól, mert az a kocsi amit kapott egy rally autó nem bírta volna ki pl.: télen kint tartotta a hideg motor ahogy be indult végig pörgő kerékkel max fordulaton gyilkolta kocsit és ezt több éven keresztül télen-nyáron végül a kocsit eladta jó sokat költött rá előtte, amit egy normális autó szerető gazda megspórol azzal, hogy szervizeli és nem hajtja szét kész akarva az autóját, mert ő úgy gondolta, ha más márkára vált akkor arra nem kell költeni meg azok jobban bírják ha nyüstölik, vett egy csillagosat azt egy év után úgy tönkre tette, hogy szerintem még a bontóba sem kell, mert nem tudja eladni, mert a vevő sem ostoba látja és hallja, hogy ha egy kocsival nincs minden rendben, tehát ennyit arról hogy, aki egy prémium kategóriás márkára vált azt is tönkre tudja tenni.
2012. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem szidom az Opeleket, de nem azért, mert olyan nagyon igényesek lennének, inkább mert igénytelenek.


Igényesnek ott van a Mercedes, BMW, Audi, Porsche...

2012. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem jók a mercik, de ha nem tud valaki belőle w220 vagy w221-et vagy legalább egy w211 venni akkor felejtős a szét hajtott szét tuningolt kis 3-as bímerekről meg nem is írnék, amelyeknek csak azért van kiherélve a kipufogó rendszere hogy a "csóró kis hülyék" (ilyen kijelntést már hallottam ezeknek csodagépeknek a tulajaitól) hallják hogy megjött a menő csávó a helyi ital kimérő egység parkolójába, micsoda sportgép majd szét hullik úgy hörög, hogy adnak ezeknek egyáltalán műszakit? na mindegy vagy azok a mercisek amelyek inkább a nagy tankjuk miatt vesznek mercit értitek ugye? és olyan füstfelhőt húznak maguk után hogy az úton 500m-en nem lát semmit a közlekedő ez a minőség kétlem, ez inkább a márka megszégyenítése, és hozzá teszem az álmom egy e65 vagy egy w221 ami lassan kop kop kop remélhetőleg össze is fog jönni, persze ott vannak a jó kis e60 f10 e65 f01 ezeknek a minősége tényleg csúcskategória ebben azt hiszem egyetértek mindenkivel, de az is biztos ha egy autónak ott van a márkajel az elején az nem biztos, hogy olyan jó is, a kérdéshez visszatérve az írásom elején szereplő márka lejárató autókhoz képest, az Opel egyes modelljei tényleg a csúcsminőséget képviselik és igényesek, nem véletlenül lett az Insignia az év autója
2012. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Ne a legyilkolt Mercedest hasonlítsd össze a vadonatúj Insigniával.


Vagy hasonlítsd az új Insigniát az Új Mercedesekkel, vagy ha lepusztult, egymillió km-es Mercedest akarsz hasonlítgatni, akkor hasonló Opellel tedd azt. Pl. egy füstölgő, csörgő-zörgő, alig vánszorgó dízel csepp-Kadett megfelel.


Nem akarok én védeni egy márkát sem, de légy kicsit objektívebb.

2012. aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nekem pl 2.0 16 V-es B Omegám van fullos néha tényleg nincs megcsináltatva ez az időben,a B4-es 1.9 Tdi Passatomnal ezt nem tudtam volna megcsinálni annak minden napra jutott valami baja.
2012. aug. 5. 08:35
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az Ecotech motorok miatt van. Azoknak olyan rossz hírük van, hogy nem csodálom. Nekem is régi Opelem van és semmi baja. Állítólag, rendes bejáratás után az Ecotechnek sincs semmi baja, de én nem bíznék meg benne.
2012. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Áruld már el miért nem bíznál meg benne???????Az Astrámmal 1.6 16V 240.000 Km-t mentem és Ecotec motor volt,olajat cseréltem szűrőket,szilenteket és kész.Itt van az Imegám annak sincs semmi baja,pedig aztán kapja rendesen napi 100 km-ek és az is Ecotec,szerintem aki mondja azért mondja mert irigy ennyi.Figyelj volt Kadettem és Asconám is relatíve sokkal többett költöttem rájuk mivel régebbiek voltak,az ecotec az egy nagyon jó motor,aki nem vezetett ilyet és nem volt neki ilyen ne tegyen rá negatív kijelentéket.
2012. aug. 5. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!