Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-6 hét alatt B kat. Jogosítvány?

5-6 hét alatt B kat. Jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ismerősöm állítja, hogy szeptember közepére kezében lesz a jogosítványa. A kresz vizsga előtt áll, tegnap volt az utolsó órája elméletből. Jövő héten megy egészségügyre. A kérdés adott.
2012. aug. 3. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abszolút esélytelen. Nem fog neki sikerülni véletlenül sem.
2012. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hali!

Nekem júni 12-én kezdődött a kresz tanfolyamom. Júli 10-én volt a vizsga, júli 12-én kezdtem el vezetni és 31-én levizsgáztam forgalomból. Ma megkaptam az igazolásomat, holnap megyek az okmányirodára. azt mondják kb 2 hét. de itt láttam, hogy egy hetet írt nagyon maxnak mindenki.

Szóval kb 1,5 hónap azaz kb 6 hét. Plusz amire kiküldik a kész jogosítványt.

2012. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

# 12 is én voltam

Ma jött meg a jogsim. szal összesen 4 hét várakozással (2 kresz vizsgára, 2 jogsira) együtt két hónap és 10 nap alatt lett meg, ami 9 hét kb. ha mákod van, mert nem kell a KRESZ vizsgára várnod, ill Pesten laksz, akkor 5-6 hét alatt megvan, ja.

2012. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Lehetséges!

Az elméleti oktatás kötelező óraszáma 28 óra, melyet napi 4 órával lehet oktatni. Tehát az elmélet 7 nap. Másnap lehet menni elméleti vizsgázni, ha időben bejelentették a vizsgát és le vannak adva a hibátlanul kitöltött papírok. (Persze ez megye függő, nem Pestről beszélek

Még a sikeres elméleti vizsga napjától el lehet kezdeni a vezetést, amennyiben hitelesítették a karton a hatóságnál (csakis az ügyintézőtől függ, hogy még aznap leviszi-e). A gyakorlati órák kötelező óraszáma: 30 óra. 29 óra + 1 forgalmi vizsga. Az első 9 óra alapoktatásnak számít, amit napi 2 órával lehet elszámolni. A többit akár napi 4 órában is lehet teljesíteni. Tehát a gyakorlat összesen: kb. 8 nap. Másnap lehet forgalmi vizsgát tenni, így MINDÖSSZESEN:15 NAP. Ez egy nagyon gyorsított változat és sok mindentől függ a kimenetele (titkárnők tevékenysége, ügyintézők gyorsasága, vizsgaidőpont kérvényezése időben, papírok elkészítése időben és hiba nélkül), de nem kivitelezhetetlen!

Persze a többi már nem az autósiskolán múlik, pl. az okmányirodában a kérvényezés, vagy az egészségügyi vizsga (amit amúgy közben is le lehet tenni)

2013. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!