Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5-6 hét alatt B kat. Jogosítvány?

5-6 hét alatt B kat. Jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ismerősöm állítja, hogy szeptember közepére kezében lesz a jogosítványa. A kresz vizsga előtt áll, tegnap volt az utolsó órája elméletből. Jövő héten megy egészségügyre. A kérdés adott.
2012. aug. 3. 18:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én 2004 nyarán íratkoztam be az autós suliba és 2005 januárjában kaptam meg a vezetői engedélyemet. Manapság ilyen gyorsan mennek a dolgok?
2012. aug. 3. 18:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Elméletileg simán mehet, ha nem húzzák meg sehol.
2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen, csak az okmányiroda után 1-2 hét várakozás szokott lenni.
2012. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát pénzfüggő, de okmányirodára várok 2 hete. Márciusban kezdtem el és a forgalmi vizsgám júni végén volt. Persze vannak sos csomagok is, jó pénzért.
2012. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 3hete várok a jogsimra. Nem sietik el az biztos.
2012. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

:D

Ilyen nincs.

Maga a tanfolyam két hét. aztán vársz vizsgaidőre. De míg nincs egyik vizsgád meg nem mehetsz a következőre. Miko meg kijutsz forgalomba egy nap 2-3 órát szoktak levezetni. Na most neked 30 órát kell. ez önmagában 10 nap lenne + a vizsganap. A b jogsival vagy fél évig kinlódtam mire kezembe fogtam. Nekem hivatásos jogsim van 3 kategóriabővítésem volt. Mikor kész a jogsid és bemész a hivatalba hogy leadd a papírokat a jogsihoz arra 30 nap a várakozási idő hogy kiküldjék. Én minden esetben 3 hét átfutás múlva kaptam meg az új jogsikat. Akkor hogy tehetné le bárki is akár 3 hét alatt?? Ez csak ilyen reklám duma.

És nem vagyok 1000 éves madár se ,mert 2006-2011-2012 volt a vizsgáim dátuma. szóval ez a napi rendszer. És mindig 3 hetet vártam csak hogy a kártyát hogy kinyomtassák végre.

2012. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 2 nap híján 4 hete várom a jogsimat, az egészet márciusban kezdtem. Szerintem esélytelen hogy 6 hét alatt meglegyen...
2012. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nem buktam! M kategória.
2012. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod hány ismerősöm mondta nekem is hogy ennyi meg annyi idő alatt lesz meg a jogosítványa? :D


2009-ben csináltam meg a B-t, nekem összesen kb, fél év volt, mivel kellet várnom a tanfolyam illetve a kersz vizsga között, illetve a kresz vizsga és a rutin között is elég sokat a korhatárok miatt.


Egyébként még azóta sincs meg egyik ilyen ismerősömnek jogsija :D

2012. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na akkor csak jól tudtam, hogy nem megy ez ilyen könnyen. Nekem a forgalmi vizsga után egy hetet kellett várnom, míg a közlekedés felügyeleten iktaták a papírokat és kiállították a végső igazolást. Még 2 hét volt mire az okmányirodában időpontot adtak és 2 hét mire kiküldték a jogsit. Ez maga 5 hét.
2012. aug. 3. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!