Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift II 1.3 benzines...

Suzuki Swift II 1.3 benzines autót magas felszereltséggel szeretnék vásárolni. Mire kell figyelni, vannak típushibák?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülnek ezek az autók? Megbízhatóak?

2012. aug. 1. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az enyémet 5 éve használom, most 16 éves.

Igaz, ebbe egyáltalán semmi extra nincs, 8 szelepes, full fapados.

Az 5 év alatt még nem volt vele gondom. Igaz, az előző tulajok megkímélték, ez látszik rajta. Még nincs benne 300ezer km. A vásárlásnál a szokásos dolgokra figyeltem. Azaz volt-e törve, a motoron vannak-e olajfolyások, a futómú kopog, lötyög-e, a kárpitok, pedálok, kormány mennyire van megkopva, mennyire van leharcolva úgy általánosságban. Szerencsére rozsdásodásra nem hajlamos a gép, még így 16 évesen sincsenek rajta rozsdafoltok, csak a csomagtartó fenéklemezén egy kis felületi...

Az egyetlen hibája, amire érzékeny, az az elosztófedél kokszolódása. Ezt kell kb. 1,5-2 évente cserélni (kb.1500 ft)

2012. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Típushibája az önindítója. Vásárlás után érdemes kitakarítani, mert annyi kicsi, hogy a szénpor berakja és rövidzárlatot okoz, ami hazavágja az akksit. Amúgy nagyon jó, megbízható autók, motorjukat nem lehet megölni.
2012. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Swift II írtam amit 2005-től gyártottak :)

de köszi a véleményt

2012. aug. 1. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezektől a 2-es Swiftektől a legtöbb tulaj azért szabadult meg, mert nem bírta fizetni a törlesztőjét. Valamivel több, mint 1 millióért már nagyon szép példányokat lehet kifogni. Konkrét típus hibákat nem tudok mondani, de ezek is nagyon megbízható gépek! A lényeg, hogy ne a legelső legolcsóbb leglepusztultabb példányt vedd meg! Kínálat van bőven. Keresgélj! :)
2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amit 2005-től gyártottak, az vagy swift III, vagy swift IV.

Az I-es a szögletes, 80-as években gyártott.

Akkor a II-es a "gömbölyű", 90-es évekbeli népautó swift...

2012. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez volt az első generációs swift csak sokan nem ismerik. Amit te kérdeztél az a 3-as.

2012. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az internet a 2005-ös modellt írja II-es swiftnek

lehet azért mert ez a 2-ik generáció amit itt gyártottak Magyarországon

2012. aug. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!