Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Autóvásárlás előtt álok,...

Üdv! Autóvásárlás előtt álok, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket vegyem meg?

1996 VW PASSAT 1.9 TDI 1Z 90 lovas sedan(B4 széria)

1998 VW PASSAT 1.9 TDI AFN 110le Kombi(B5 széria)

2000 VW PASSAT 1.9 PDTDI AJM 116le Kombi(B5 széria)

Mi a véleményetek a TDI ről is PD ről? Melyiket érdemesebb megvenni? Akinek van ilyen kocsija,az is írjon,mi a véleményetek?


2012. júl. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az első kettő túl régi, a 3. meg ugyan 2000-res évjárat, viszont az meg hülye pd... Az testvérem elromlik, a gatyád rámegy a szervizelésre. PD TDI akkor se kéne a VW-től, ha ingyen adnák!!! Nézz inkább más márkát, Toyotát, Audit, Mercit, vagy akár peugeot-ot is. A VW amúgy is egy túlárazott szar.
2012. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lodarazs ***** válasza:

Mindhárom tipus nagyon megbízható, jó autó. Amelyik jobb állapotú, azt kell megvenni. Nem kell félni a pd-től, az 1.9 nem romlik el.

Első válaszolóra ne halgass, rosszat akar neked, ha a Mercit ajánlja (már ha újabbra gondol) :) VW pd nem kell neki, de Audiban ugyan az már igen :)Ráadásul azt a "hülye" pd-t a Mitsubitsi és a Dodge is szerelte egynéhány autójába, a Suzuki is kacérkodott vele..Nem rossz, csak jó olaj kell bele, és akkor nincs vez.tengely kopás, meg vezetékköteg csere.

2012. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok én rosszat, csak volt a családban szoptak a pd-kkel páran. Persze volt kivétel is. Am a régebbi mercikre gondoltam, persze.
2012. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv!

Köszönöm a válaszokat,szerintem se olyan rossz a PD. 5w40 es olaj kell bele,hogy mindenhova könnye eljusson az olaj(turbó,stbstb). 116 lovasat néztem meg egy 131 eset.Esetleg még bele egy CHIP és már ott van 116(145le körül)131 es meg olyan 160le körül.Szerintem az elég ide a városba,5-6 liternél többet nem enne.Főleg amikor tiszta nyomatéktenger az egész :)

2012. júl. 23. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!