Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 23 éves lány melyik autót...

23 éves lány melyik autót vegye meg elsőnk 600 ezer körül az alábbiak közül, ti miket ajánlanátok, és ami kicsit, , nőiesebb"?

Figyelt kérdés

fontos szempontok: biztonság,takarékosság,stílusosság, 5 ajtós


Ford Mondeo


Hyundai Accent


Mazda 323


Opel Corsa


Opel Astra G


Skoda Fabia


Chevrolet Matiz



2012. júl. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mazda 323
2012. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Matiz!!!!!

Na jó én elfogult vagyok, mert nekem is az az első autóm,azon tanultam meg igazán vezetni,de soha semmi gond nem volt vele,és imádom.

Ja és most hogy így számolom én is annyi idős voltam mikor megvettem.:)

2012. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mazda
2012. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is: mire szeretnéd használni az autót?

A Mondeo például egy nagy batár, a többihez képest drága fenntartással, rengeteg hellyel, elmehetsz vele európai-körútra is akár, míg mondjuk a Matiz egy apró városi autó, literes sincs a motorja, nem összevethetőek az autók. Szóval így látatlanban nem tudom megmondani, ez olyan mintha egy luxusjacht meg egy gumicsónak közül kéne választani, mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai is, de nem egy kategória.

2012. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
főleg munkához kellene,ami kb 30km oda vissza, és néha hétvégente kirucanni egyet a barátokkal, ill családdal elmenni kirándulni ezek alapján mit tanácsoltok?
2012. júl. 21. 15:36
 6/8 WhiteLabel ***** válasza:
honda civic 1.6esi
2012. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondeo: nagy, de egyébként ok

Accent: mikor azt gyártották, a Hyundai közel sem tartott ott, mint most

323: egy fiatalabb jó lehet, de félmilliós kategóriában már csak európait vennék, ahhoz van elegendő olcsó alkatrész

Corsa: ok

Astra: ok

Fabia: csúnya szegény, de amúgy ok

Matiz: akkor inkább a corsa.


Általánosan, vedd meg a legfiatalabbat, ami normális állapotú, úgy lesz a legkevesebb problémád vele.

2012. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyetértek, annyi kitétellel hogy a Fabia szép (szubjektív :D), és én azt venném, de csak is kézi ablakemelővel! :)
2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!