Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne a szerelés?...

Mennyibe kerülne a szerelés? (többi lenn)

Figyelt kérdés
féltengely csukló ( csak csukló! nem az egész féltengely ), kuplung szett csere , hengerfejtömítések cseréje ( szelepfedél ,hengerfej, szívósor tömítés ), vezérműszíj , és feszítő görgők ezeknek a cseréje kb mennyibe fájna nekem ? R19 94-es (told a vastelepre kommentek nem érdekelnek )
2012. júl. 19. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Tipustól függ.

Hasra csapva,szerintem 60-80 plusz alkatrész.Nekem a 16V suzukin 15e volt csak a vezérmücsere.

2012. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megcsinálom neked egy tizesért + alkatrész ára.
2012. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így belegondolva inkább 20ért :D Bocsi
2012. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pagan ***** válasza:
hmmm,jó lenne ha ilyen lazán meglehetne úszni:DD,én vagy 4 helyen voltam csak hengerfej pakolást akartam cseréltetni,100 ezer alatt senki sem vállalta volna,bár érthető,nem kis meló az biztos,tudom mert inkább megcsináltam én magam,és tökéletes lett,bár volt cidrizés
2012. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sn0wf0x ***** válasza:
ebből a hengerfej tömítés ami macerásabb munka (plusz gondolom akkor már a szelepszár szimeringek is), ha a féltengely csuklót így is úgyis cserélni kell, akkor a kuplung már nem oszt nem szoroz gyakorlatilag, hengerfejtömítéshez meg úgyis le kell bombázni a motort, tehát a vezérműszíjnál is csak az anyag ára a jelentősebb...szerintem 40-50 plusz alkatrész
2012. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!