Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy yamaha yz 250em...

Van egy yamaha yz 250em segítség (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés
szovalteljes motorgenerál előtt vagyok 2 ütemügépről van szó milyen hajtókart,dugattyút.főtengelyt,hengert,ajánlotok,bele? (prox,wösser,racing,keystone,fox,malossi stb.?) na mite ajánlotok miből mi legyen??

2012. júl. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Hajtokar es dugobol proxot csapagyat csak koyo szimeringbol csak viton alaput hasznaltkor pedig csak full szintetikus olajat
2012. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Dugattyúból wössner vagy vertex, Prox hamar kopik és elég sokszor törik(tapasztalat) Hajtókarból rossz tapasztalat még nincs, én Topracing-et és prox-ot vettem minden 3. dugónál cseréltem őket. Csapágyakból koyo. Főtengelyt nem kell, elég a hajtókar csak szakemberrel rakasd be és centírozza meg minden amit kell és jó lesz. Henger sem kell új, elég újranicasilozni ami kb 25 ezer forint és ugyan olyan lesz mint az új henger.
2012. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
helló én dugóból vertexet ajánlok és hajtókarból a proxot a pinkmotorsnál vettem a kawámhoz athena tőmitésszettet ami nagyon jó volt szerinte a wössner nekünk eltört! ez az ujranicasilozás dolog meg szerintem nem túl jó ötlet mert magyarországon nem nagyon tudják megcsinálni rendesen!külföldre kell küldened a hengert de jobban jársz ha veszel abbol is athenát kicsit jobban kopik mint a gyári de jó henger!
2012. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!