Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson schwalbe tuning?

SpecialD kérdése:

Simson schwalbe tuning?

Figyelt kérdés
Nem tudtok Simson schwalbera sárga színű első lámpát (RAT stílus) ,hátra vaskereszt formájút vagy valami optikai tuning ötletetek van-e ?:D
2012. júl. 19. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos árulnak valami sárga öntapadós fóliát, szerintem azzal megoldható. Francia autós fórumokon kérdezősködj, mert a régi francia autókon gyakori a sárga lámpa.
2012. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen :) valami optikai tuningot nem tudsz ? fehér schwalbera??:DD
2012. júl. 19. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Hátra rakjál valami csepp alakú lámpát. Ilyesmit: [link]

Szerintem jól nézne ki mert követné a kasztni formáját.

2012. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vaskereszt alapon hátsó lámpát láttam már picit drágán ha jól emlékszem 12 ezer környékén árulták ha nem többért budapesten a nyugati környékén azthiszem a robogó utcában egy simsonos boltban...

Én most otthon éppen savállóból próbálok vagy 12 cm -res vaskersztet aztán majd még meglátom mihez akarok vele kezdeni mert hegeszteni is tudom :)

Kipufogóra vehetsz króm védőt,tükröket lecserélheted krómosra,átfestheted az egészet feketére, a blokkot polírozhatod tükrösre.

ha van ötleted egyedi csomagtartóra ami pappírra van levetve akkor beszélhetünk a legyártásáról is.

A kerekeken kihúzhatod a feliratot fehér gumifilcel.

2012. júl. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem a porvédő van vaskeresztre megvágva meg csinálok vaskereszt hátsólámpát :) és 20 ér láttam:S meg sárga elsőlámpa piros felni majd meglátom még de kellene ötlet ^^ :D
2012. júl. 20. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


fólia...a kardium sárga szerintem elég rat :)

2013. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!