Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr50, szerintetek ez...

Aprilia sr50, szerintetek ez a tuning mennyit dobna a teljesítményén?

Figyelt kérdés

MALOSSI MHR RACING 70CC AC minarelli fekvő-Hengerszett

MALOSSI (HPC) MHR minarelli-Főtengely

STAGE6 DELLORTO 19MM sr r-Karburátor

MALOSSI MHR RACING-Membránház

Malossi -MHR- Variátor minarelli


Szernintetek ezekkel a cuccokkal mennyi lenne a végsebessége?



2012. júl. 15. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

100-120 közt ha veszel hozzá normális sportkipufogót ,és nem árt ha iridiumos gyertyát is veszel hozzá na meg a keverékolajnak használhatsz stil olajat vagy akármilyen full szintetikus olajat.

Szíjat meg kuplungot is nézz rá erősebb fajtát ha tudsz mert azokat darálni fogja és a gyári visszacsapószelepet cseréld ki karbonlaposra mert a nagyobb teljesítménytől beletörhet,én is karbonlapot használtam és hidd el megéri!

2012. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,van hozzzá egy giannelli silencers sportkipufogó,amit felujításkor fogok rászerelni,és eddig is ezt a fullszintetikus olajat használtam (Agip City Hi-Tec 2T)


Tudom hogy szíjat és kuplungot is kell rajta cserélni!

Szíj: Malossi X Kevlar

Kuplung: KUPLUNG STAGE6 TORQUE CONTROL

2012. júl. 15. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó sok pénzedbe lessz a robogó!

Számolj rá ha elakarod adni akkor nem fogsz kijönni abból a pénzből amennyit ráköltesz .Magyarul csak saját magadnak érdemes tunningolni.

És ezek a kis robogók arra jók hogy max 80 km/h legyen a vége mert felette már nem az igazi.ha felülsz egy igazi nagymocira csak akkor érzed majd a különbséget.Meghát nem gyorsaságra tervezték ezeket ,a gumikat, a fékeket , a felfüggesztést.Meg tudod az nagy gáz ha mész vagy 80-90 nel és a dugó megszorul mert akkor besatuzol és nincs az az isten hogy ne perecelj el.Ezeket váltós motoroknál kuplunggal kezelhető.Szóval ezért is lényeg a jó kenő olaj.

Üdv!

2012. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom ez nem kevés pénz,de ezt a motort azért csináltatom meg,mert nem akarom eladni,magamnak csináltatom meg!De arra is gondoltam,hogy eladom rakok hozzá 20-30 eft-ot,és veszek egy aeroxot,és azt tuningolom fel az sr50 helyett! De inkább ugy döntöttem hogy feltuningolom az sr-t!
2012. júl. 15. 20:32
 5/5 anonim válasza:

Én a helyedben nem tuningolnék rajta semmit!! Barátomnak is tuningolt az sr-je, de csak a baj van vele (már bánja az egészet), a másik meg, hogy ha egyszer mégis eladnád nincs az az ember aki megveszi a tuningolt motort, tapasztalat!

Szerintem az sr alapból egy nagyon jó kis motor, szerintem teljesen jól megy, nem kell cifrázni. :)

2012. aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!