Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Okozhat bármi szokatlant, ha...

Okozhat bármi szokatlant, ha egy autóba, melybe rendszeresen 95-ös oktánszámú benzint tankoltak, valaki 98-as benzint töltött?

Figyelt kérdés
Gondolom nyilván nem megy tönkre tőle, vagy ilyesmi, ennyire még én sem vagyok hülye... :D Csak hogy egyáltalán bármi érezhető különbség lesz-e, vagy ugyanúgy lehet-e bele nyomni a 95-öst majd, mintha semmi sem történt volna... köszönöm előre is mindenkinek.
2009. júl. 14. 05:19
1 2
 11/11 szaboker2 válasza:
Sziasztok èn a kètliterem opc astra motoromnak utàna jàrtam 98 ast ìr elő azopel cèg sport vezèrmü tengely sport lègszűrő hengerenkènti leömlő van a motorhoz plussz szinte nyitott kipufogò rendszer ès kevlàr kuplung vegyesen hasznàltam meg nèha tapostam neki a 98as benzinnel 6.5l es fogyasztàst produkàlt telitank mentem 101kmtert megint teletank 6.5l ment bele èn csak javasolni tudom viszont nagyon ritka a 98as benzin felènk èn agipon tankolok
2016. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!