Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvizsgánál ha egyirányú...

Motorvizsgánál ha egyirányú utcában balra kikanyarodásnál nem sorolok balra egészen, akkor az hibapont?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy az csak hibavonal. De ez nem biztos. Nekem autós vizsgán csak megemlítette a vizsgabiztos ezt a hibát, mert én is elkövettem. De nem írta be sehova.
2012. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
B. kategorianal bukas... :)
2012. júl. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem nem húzott meg miatta a vizsgabiztos. Tény hogy valamennyire balra tartottam, de a vizsgabiztos azt mondta hogy még jobban is húzhattam volna balra. Lefizetés nem történt, és átengedett.
2012. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk mindig mondta a vizsgabiztos, hogy tanuljuk meg jól, mert bukáshoz vezet. Sokat is mentünk kis egyirányú utcákba.


Egyszer a szemünk láttára állítottak le egy vizsgázót emiatt.. pont mi is arra mentünk, egy irányú utca, balra kanyarodás, figyelte az oktatóm, amit lekanyarodott a vizsgázó, mondta hogy figyeljétek, mindjárt félre állítsák.. Úgy is volt. :D Lehet, hogy nem veszi minden vb. annyira komolyan, de nekünk így tanították.


2. voltam.:)

2012. júl. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* Nekünk mindig mondta a oktató


sry

2012. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az bizony bukás, sorolj balra amennyire tudsz :D
2012. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy álljak teljesen balra, és még a lábamat a padkára tegyen fel.
2012. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!