Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha más autójával közlekedem,...

Ha más autójával közlekedem, akkor kell-e írni valamilyen átadási papírt a tulajdonosnak?

Figyelt kérdés
Családon belül lenne az átadás egy rövidebb útra (50-60 km).Nem kötözködhetnek ezzel kapcsolatban?
2012. júl. 16. 07:08
 1/4 anonim válasza:
Velem egyszer kötözködött egy igazoltató rendőr emiatt, magammal nem azonos vezetéknevű rokon autóját vezettem (és vezetem most is, mivel személyes okokból ő az én autóm üzembentartója, de ez most lényegtelen). Alapjában véve én nem tudok olyan szabályról, ami ezt tiltaná, szóval a kötözködőm sem csinált semmit, meg azóta nem is volt példa rá a többi igazoltató részéről, DE ha mindenáron biztosra akarsz menni, keress egy "gépjármű kölcsönadási szerződést" a neten, és töltsétek ki. Nekem az eset óta van, bár sosem nézte meg senki...
2012. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyiból jó, ha van egy ilyen iromány a forgalmiban, mert akkor nem kezdenek el kötözködni, hogy nem loptad-e a kocsit.
2012. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 16. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle gond, ha nem írsz, de engem már a balf*szok bekóstoltak pár évvel ezelőtt, mikor faterom volvojával voltam, és hogy hát van e kölcsönadási szerződés (abban a városban ahol lakunk, ott állítottak meg, azonos a vezetéknevem apáméval), szóval ilyen nfiatal rendőrök voltak, de kicsiot kiröhögtem őket, aztán az idősebb kolléga oa is jött hogy nem kell ez :DD
2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!