Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia 1.4 16v vagy...

Skoda fabia 1.4 16v vagy Suzuki Swift 1.3gs?

Figyelt kérdés
Milyen különbségek vannak a fogyasztásban, fenntartásban, javíttatásban, alkatrészekben(anyagiakra gondolva)??
2012. júl. 12. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

fogyasztás: Swift nyer.

fenntartás: kb. ugyanaz

javíttatás, alkatrészek: Suzukihoz olcsó az alkatrész, minden sarkon kapni. A Skodához már kicsit drágább. A Suzuki verhetetlen megbízhatóságban. De a skodának nagyobb presztízse van.

2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
suzukival karambolozol szarrá törik! Astrám volt akkor belémjött egy suzuki hátulról! Nekem összetört a hátsó lámpám a suzukiról leesett a lökhárító kiesett a bal első lámpa felgyűrődött a motorháztető és kilyukadt a hűtő! Szerintem az a kocsi egy koporsó! Kb 20-30 km/h val jött belém
2012. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Fábia szebb és modernebb autó.Én még is a swiftet választanám,mert megbízhatóbb,jobban megy és kevesebbet fogyaszt.Válaszd a 1.3 16V változatot,85 le.,5 litert fogyaszt városban és 11 mp alatt van 100-on.Nekem 6 évig volt egy 3 ajtós.Nagyon szerettem csak bővült a család,így lecseréltem egy nagyobb autóra.Fábiát akartam venni,de rengeteg a baj velük(futómű,kormány mű).Pedig külsőre tetszik.Egyszer néztem egy metál feketét,garantáltan 70.000 Km-rel,karc mentes kívűl-belül.Még is rossz volt a féltengely,a szervó kormány megadta magát és a légzsák kijelző is világított.A Swiftemnek a 6 év alatt egyetlen egy hibája sem volt.A kispénzű embereknek a legjobb választás.De csak a 16V változat.2002-2003 között gyártották,tehát régebbit nem fogsz találni.
2012. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az öreg swiftre gondolsz vagy az újra? mert az újnak azért már elég jó a töréstesztje és modernebb is. mondjuk a régiben sem kell feltétlenül meghalni.
2012. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Swiftem van 1.0 3 henger! Csak tankolni kell bele,sosincs semmi baja! Pályán 130 at vígan megy! A Fabia kasznija ugyan erősebb,de nem adnám oda a Suzukit érte!
2012. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyen balesetet, suzuki belement hátulról egy AUTÓBA, a Suzuki eleje teljesen szarrátört, másik autón lett egy karc. A Fábiát javaslom ezek közül, de az sem valami nagyképességű.
2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat! Az igazat megvallva jobban húz a szívem a Suzuki felé. 20 éves vagyok, 1 éves a jogsim és hála istennek nem volt még egy kisebb ütközésem, törésem se. nincs tele a pénztárcám ezért is jobban tetszik a swift. az első autóm amit édesapámmal tartottunk fent egy régebbi swift sedan volt most pedig egy Lagunánk van. kétezres motor.. hát azt hiszem ennél többet nem kell mondjak. jó autó csak a tankolást fizetné valaki.. váltani szeretnék, a mostani autóba is apám hajtott bele mert mi is öten vagyunk és kell a nagy autó de egy éve egyszer sem ültünk benne együtt vagy mentünk volna el bevásárolni.. szóval felesleges. öreg is, most jönnek ki a hibái, úgyhogy váltani szeretnék. tuningolgatni akarom majd ahogy lesz rá keret és a suzukihoz olcsó is és nagyon szépeket lehet látni. erre szerintem tökéletes és előre gondolkodva én is egy négy éves kapcsolatban vagyok és az elkövetkezendő 2-4 évben reméljük bővülni is fogunk:)
2012. júl. 13. 00:49
 8/10 anonim ***** válasza:
hát én még szépen tuningolt swiftet nem láttam de reméljük a tied az lesz :)
2012. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A swifthez olcsón kapni mindent.Én 10e. Ft-ért vettem a komplett toronymerevítő szettet,25e Ft-ért a momo alufelni garnitúrát,10e. ft a sportlégszűrő,sport dob is kb. 10e ft hozzá és spoiler szett sem drága.
2012. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már igényesen tuningolt suzuki swiftet, de szerintem semmi értelme ilyen autóra költeni, mindig nézem a tuningsuzukikat, akármilyen igényesek is h nemhogy rakták volna el a pénzt és vettek volna egy jobb autót. Egy tuning suzuki árán bőven lehet kapni Mercedest, audit, amit pedig ráköltenek egyesen a suzukira, abból bőven fenn is lehet ezeket tartani
2012. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!