Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért füstöl a simson s51...

Miért füstöl a simson s51 enduróm új kipufogója az összeillesztéseknél, valamint mi a különbség a 28 és a 38.5-ös dugyatú között?

Figyelt kérdés
egy simson s51 enduró 38-as dugatyúval elbírja e a elől 16-os lánckereket?

2012. júl. 12. 10:18
 1/2 anonim válasza:
Ha a hengernél füstöl lehet nem jó a kipufogótömítés, összeillesztésnél pedig rakj rá egy gumi+ bilincset úgy a legjobb. Dugattyú méret attól függ mekkora a hengerfurat. Ha 38.5-ös a furat akkor nem lehet bele 38.5-ös dugattyú, mert megszorulna a hőtágulás miatt. Ha dugattyút akarsz bele akkor akkora kell amekkora volt benne, vagy ha fúrni akarod akkor tudnak bele megfelelőt adni fúráskor. Nem azon múlik, hogy elbírja-e, hogy mekkora a dugattyú, de szerintem el fogja bírni. Gyengébb lesz, de gyorsabb.
2012. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
figyelj ha a hengernél füstöl akkor könyököt lecsavarod a ott lennie kell 1 réz tömítönek azt dobod el és tegyél neki helyette azbeszt zsínórt nekem míg nem használtam 70 et ment de most már 80 at is megy
2012. júl. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!