Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyikorog az autóm ha...

Miért nyikorog az autóm ha balra tekerem a kormányt? Most vettem észre és nem tudom hogy ezzel a problémával azonnal szerelőhöz kell vinnem vagy várhatok még vele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta autó? Nekem Suzuki van, ugyanez volt nálam is a probléma.
2009. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lada,nem tudom hogy járhatok e így vele vagy azonnal szerelő csak az a baj hogy most nincs rá pénzem.
2009. júl. 11. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyikorog vagy inkább recseg-ropog? Ha az utóbbi vaszeg féltengely, mindenképpen meg kell majd csináltatni de addig is járhatsz vele.
2009. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Ladán mióta van elöl a féltengely??? Nagyon rossz válasz.


Valószinűleg a trapéz-gömbfej van kiszáradva, sőt majdnem biztos. Nem balesetveszélyes, de jobb kicserélni, mert egy idő után nagyon nehéz lesz a kormányzás.

2009. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt már észrevettem hogy elnehezül a kormány,egyébként nyikorgó hangot ad ki.Nagyon köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 12. 08:00
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

20.12-es

Szerintem okosabban tetted volna, ha meg sem szólalsz. Mivel minden autón van elöl tengely, ezért minden autó lehet féltengelyes. De ha te szerinted nincs tengely elöl, akkor légyszíves oszd meg velünk hogy akkor mégis mi van ott. És a tiéd a nagyon rossz válasz. Csakhogy okosodj:

[link]

De keresőbe is nyugodtan írd be hogy Lada féltengely.

2009. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves laikus válaszoló!


Mielőtt felháborodsz, tanulj egy kicsit, segítek:

-elsőkerék hajtású autón a féltengelyek elöl vannak

-hátsókerék hajtású autókon (pl. LADA) a féltengelyek hátul vannak

-4 WD autókon elöl-hátul vannak féltengelyek


A LADA hátdóhídjában ún. félig tehermentesített féltengelyek vannak a csapágyazása miatt -de gondolom te ezt tudod-!


A Vaterával elég szerencsétlen dolog érvelni, ott elektromos nyakbaakasztható tökvakarót is árulnak!


Járműgépész vagyok 20 éve, de vevő vagyok minden újra, csak ne a Vateráról!

2009. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És akkor a Lada nem is lehet féltengelyes?
2009. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet, csak annak semmi köze a kormány elfordításához, miként a kérdező írta.
2009. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 12. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!