Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet kezdeni...

Hány éves kortól lehet kezdeni a mostani szabályok szerint a "B" Kat. Jogsit?

Figyelt kérdés

Tudom mostanság volt sok herce-hurca, hogy fölemelik a korhatárt 19 vagy akár 21 éves korra is.

Többé-kevésbé egyet is értek, tényleg sok balesetet okoztak a felelőtlen és idióta fiatalok.

Tehát akkor most mennyi a korhatár, s létezik-e még oly\' opció, hogy szülői engedély?


2009. júl. 10. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem úgy értettem hogy kezdj el őrült módjára szálguldozni, csak hogy ne élj azzal a tudattal hogy ha lassan vezetsz akkor semmi baj se lehet.

Az ördög nem alszik.

2009. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Miért is válnék könnyen autó baleset áldozatává, miért is könnyebben ,mint Te?

Jön a felelőtlen sztrítrészer téged is ugyanúgy elkaphat, mint engem.


De tudod lehet, hogy valamiféle betegség ,de k*rvára nem érdekel, ha elalszik a kamionos és lesöpör az útról, így jártam, nem kell elszámolnom a múltammal, ha az én híbám áldozatává senki sem válik, akkor az már félsiker...

2009. júl. 10. 21:23
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja és azt nem mondtam, hogy nem lehet gyorsan és biztonságosan vezetni, valamiért én is a dinamikus stílust kedvelem...

Csak az eszeveszett és felelőtlen száguldozást nem bírom...

2009. júl. 10. 21:25
 14/21 anonim ***** válasza:

Igazad van én is válhatok azzá, de én 90nél se gondolom azt hogy sérthetetlen vagyok és a közl.szabájok védőburkába kocsikázok.


De mégegy dolog, szabályosan is csinálhatsz balesetet, habár "papíron" nem te vagy a hibás de mégis benned van hogyha te nem lettél volna akkor, ott, abba a pillanatba, akkor biztos hogy ők túlélték volna, nem is történt volna semmi (mert pont neked mentek, és ők haltak meg). Ismerősöméket is a papíron vétlen (védett úton haladó) sofőr ölte meg..... de szerinted 4ember halálát mikor tudja majd feldolgozni?..... szerintem soha.

Más kérdés hogy mindenkivel előfordulhat hogy (ritkán és néha észre se veszed) szabálytalankodik és PONT akkor lép ki egy gyalogos, biciklis erre te halálra gázolod.

Néha fel se fogod a dolgokat olyan gyorsan meg van a baj.

Egyébként van jogsid???

2009. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Szerinted miért tettem fel a kérdést? :)


Szeretek vezetni, ímádok vezetni, sajnos eddig csakis magánterületen tehettem, és még bő egy évet várnom kell, de számomra jó hír, hogy nem emelték fel a korhatárt.


Bármilyen furcsa is, de mindennel tisztában vagyok...

2009. júl. 10. 21:54
 16/21 anonim ***** válasza:

Jah most nézem hogy mi is volt a valódi kérdés.D)D)D)D

Vezettél már eggyátalán autót??????????

Basszus én hülye tényleg azt hittem hogy egy másik jogosítványal rendelkező, forgalmi tapasztalatokkal rendelkező személyel beszélgetek.

De tényleg csak annyit tudok mondani:AZ ÖRDÖG NEM ALSZIK

2009. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mindennel még én se vagyok tisztába, pedig a vezettéssel kapcslatos a munkám. Ez mellett évek óta gokartozok, van egy tuning autóm, (legális) gyorsulási versenyekre járok.

Voltak már zárt pályás versenyeim is.

De te se és én se vagyok mindennel tisztába.

Mindanyiunkat érhet meglepetés.

2009. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hehe...

Nagyon okos vagy, értelmi szintedhez gratulálok kedves sztereotípiákkal küzdő barátom!


Ugye-ugye, ha nem mondom akkor nem is vetted volna észre...

2009. júl. 10. 22:25
 19/21 anonim ***** válasza:
tudod nem szép dolog sértegetni mivel a kérdésedre is én adtam vállaszt.
2009. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mi a faszt kell nekem az ilyen csicskákat halgatnom péntek este mint te vagy. Inkább hívom a spanokat és partyzunk egy nagyot, nem hogy te is ezt tennéd.

Vagy mi az akadálya???????????????????

2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!