Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vezetőnek tényleg nehéz...

Kezdő vezetőnek tényleg nehéz átállni kis autóról nagy autóra?

Figyelt kérdés

Kombi autónk van de én kis autón szeretnék megtanulni vezetni mert könnyebb vele beállni, tolatni és ez számít amikor forgalmi vizsgán majd parkolnom kell. Tartok tőle hogy nagy autónak nem találok parkolót.

Viszont célszerűbb lenne (állítólag) nagy autón tanulni mert nekünk is nagy autónk van.

Van itt olyan aki kis autóról állt át nagy autóra? nehezen ment?

18/F

léci írjatok nemet,kor és azt is hány évesen vizsgáztatok.


2009. júl. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez baromság. Nekünk is van kombi meg egy aránylag nagy kocsi (A6) és semmi plusz. Jó persze elején volt olyan h tolatásnál párszor ide oda mentem de beraktam. 3-4 hét múlva már olyan helyekre beraktam ahova egy kisautóval is meggondolnám:D ehhez hozzátartozik hogy panelba lakunk és harcolni kell a helyekért:D 2007 márciusába szereztem a jogsit és most 20 éves vagyok.
2009. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nem baromság. Nagy autóval pl. nehezebb a parkolás, de ha azzal megtanulsz mindent, sokkal könnyebb lesz utána kisebb autóval boldogulni. DE nem vészes. Én aránylag kis autón tanultam vezetni, és egy kombi autót vettem, hamar hozzá lehet szokni. És nem is kéne kis autó.
2009. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
Csak nagy autón jó tanulni szerintem én szüleim is bla-bla kis autó stb. frászt most kistehert vezetek és azzal sincs bajom az a lényeg tudd mit miért csinálsz, és lásd a tükörbe hogy mennyi a hely de persze ez egyéni véleményem
2009. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki vezetni tanul,az azt a kocsit szokja meg, amin tanult.Teljesen természetes,hogy mindenki fél egy kicsit,amikor teljesen önállóan kell már vezetni. Csupán gyakorlat kérdése,hogy pár hónapon belül megtanuljuk,hogy hol a kocsi eleje,hátulja,mikor kell alászedni tolatáskor a kormányt,szóval sok-sok gyakorlás és megy minden,mint a karikacsapás. Sok szerencsét.
2009. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2009. júl. 12. 04:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!