Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóban mennyibe kerülhet...

Egy autóban mennyibe kerülhet kb a központi zár javítása?

Figyelt kérdés

Renault megane 1997-es évjárat

ilyen: [link]

csak a jobb első ajtót zárja gombnyomásra, de a 2 hásó ajtót belülről be lehet zárni és a csomagtarót is a kulcsal, de a bal első ajtót a kulcsal sem lehet és ez a ngyobb baj, mert az nem nagy baj hogy külön kell minden ajtót bezárni, csak azt nem is lehet.

Az elektromos ablakkal is baj van, méghozá az hogy a jobb oldali ablakot a jobb oldalon lévő gombal le lehet engedni, de csak a bal oldali ajtón lévő gombal lehet felhúzni.

ennek a 2 dolognak a javítása kb mennyibe kerülhet?


2012. júl. 4. 22:27
 1/7 eNerdzsy ***** válasza:

Legjobb esetben lehet érintkezési vagy kapcsoló hiba 5000-ért de lehet alkatrész csere + szerelési díj 25-30 ezerért is.

Részletekért keressen fel egy "becsületes" autóvillamosság szerelőt!

2012. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt külön központi zár, csak a távirányító, megcsináltattam hogy legyen egy gomb belül is ami csak az ajtókat zárja, de nem élesíti a riasztót stb, és az volt 5000, szerintem a tied ennyi se lesz ha nincs nagy gáz
2012. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták 5-től 50ig. De nem mondom hogy a szokásos francia elektromos bajok, mert le leszek nyakazva. :D
2012. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha többször nyomod a bezáró gombot, akkor se zárja be? A miénk ilyen gyárilag, mondjuk ez suzuki. Amikor megvettük, ezt nem tudtuk, aztán egy valakinek kint kellett maradni a kocsinál.. ez történt 2004-ben.
2012. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:
0%
francia. F betűset nem veszünk
2012. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napkirály, magad nevében írj.
2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon is jó kocsi mert egyéb dolgokra a 8 év alatt nem kelett 200000 forintnál többet költeni amiben benne van a műszaki is meg olajcsere meg minden egyéb dolog is, úgyhogy jó kocsi csak most van egy hibája.

De viszont a családban van egy VW amire viszont már 2x annyit költöttek javításra mint amennyiért vették úgyhogy én meg a németekben nem tudok megbízni.

2012. júl. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!