Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Hornet 600-as motoromat...

Honda Hornet 600-as motoromat kéthetente használom. A hátsó keréknyomás két hét alatt 0,5 bár nyomást esik ennyi idő alatt. Érdemes elmenni vele egy gumishoz, mennyibe kerülhet ez, mi lehet a gumi baja, ki kell cserélni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Először nézd meg szelepet, nem e ereszt. Magát a szelep belsejét te is ki tudod cserélni.


Nekem akkor eresztett így motorom amikor egy kicsi szög volt a hátsókerékben. ( Tök véletlenül szúrtam ki ).

Gumis meg tudta csinálni és még sok ezer KMt tudtam vele gurulni.

2012. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az autó jobb hátsó kerekében volt egy facsavar éveken keresztül, de csak november körül vettük észre, amikor cseréltük át a télire. kb havonta, 3 hetente eresztett annyira, hogy az már látható volt. Gumis megcsinálta 20 perc alatt.
2012. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi volt motoron. csak talán még kevesebbet eresztett. egy kis lyuk volt a gumin, gumis alig találta meg, de azt hiszem kerék ki be szereléssel a gumi javításával szóval mindennel együtt 1200 volt. de azért előtee tényleg nézd meg a szelepet. benyálazod pl egyből látod hogy ott ereszt e vagy sem.
2012. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!